Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem szánalmas, hogy ilyen...

Nem szánalmas, hogy ilyen emberek vannak?

Figyelt kérdés

A nagynéném 60 éves múlt, számtalan műtéten esett át, elég lassan tud járni, mindig van valami fizikai gondja.

Természetesen van mozgássérült kártyája.

Párkányban, azaz Szlovákiában élnek, így az autójuk is szlovák rendszámú 2012-es Porsche Cayenne.

Általában a nagybátyám viszi őt orvoshoz, de ő még nem ment nyugdíjba,vállalkozóként dolgozik.

Hétfőn én vittem orvoshoz, és természetesen a mozgássérült helyre álltunk be a nagynéném képével ellátott kártyát is kihelyeztük.(ő már vezetni sem nagyon tud)

Az autóhoz visszaérve egy idióta ott posztolt az autó mellett, és telefonnal kamerázott minket.

Kérdezte,hogy melyikünk a mozgássérült, mert ő nem lát annak minket, és már körbefotózta az autót is, fent leszünk az interneten.

Szóváltás alakult ki, amennyire kulturáltan csak lehetett, elküldtem melegebb éghajlatra (annyira nem voltam bunkó), ő pedig elégedett közölte,hogy a videó meg YT-n lesz fent.

Azóta sem került fel, amint fent lesz fel fogjuk jelenteni.

De ezen kívül is felkerült már az autó egy magyar oldalra, ahol adócsalóként írtak róla a szlovák rendszám miatt.

Itt megbeszéltük az oldal szerkesztőjével a dolgok, így a kép lekerült, de rohadt dühítőnek tartom.

Mindig kint van az a francos kártya, ha nincs ott nagynéném nem állnak be a kocsival mozgássérült helyre.

Nem nagynéném a pénzkereső, hanem nagybátyám, azért mert mozgássérült Suzukival kéne járnia?


Én tudom,hogy sokan visszaélnek mind a kártyával, mind a parkolóhellyel és a rendszámmal is, de ezt akkor sem kéne...


2015. nov. 5. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kellett volna néhány fénykép a kamerázós pasiról is, később, ha gubanc van akkor jól jön...

valószínű a pszichiátriára volt sorszáma, és még volt ideje valakit cseszegetni...

ha feltett volna a jutubra, akkor a fényképével lehet menni a yardra..

2015. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
IQ hősök ezek az ellenőrök mind !!! hatalom a karjukon az életük elérte a csúcspontját!
2015. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!