Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan mér egy Traffipax?

Hogyan mér egy Traffipax?

Figyelt kérdés
A rendőrautó az út bal oldalán állt, és a jobb oldali sávban jöttem és a nagy dombtól a kocsi nem látszik.. ők a falu elejére álltak be, és én 70-el értem be melléjük és akkor láttam hogy ott vannak, de utána lelassitottam.. A rendőrautó velem párhuzamosan állt, tehát a kocsi orra arra amerre én mentem. Csak a szembejövőket vagy engem is mérnek ilyenkor?

2015. aug. 10. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szembejövőket mérik, de téged is, hátulról. Szóval ha elmész mellette akkro hátulról rád tudnak mérni, de a fő célpont nem te voltál, hanem a szembejövők. A traffipax (Vagyis lézer) az anyósülés fejtámlájára van szerelve. Arra fele mér, amerre áll a kocsi. Nem tudják elforgatni a hátsó szélvédőre. Gondolj bele, a hátsó ülésről kezeli a rendőr. Extrém esetekben maximum 180 fokso szögben ki tudják fordítani az első ablakra; ilyenkor maga a kocsi merőlegesen áll az útra.
2015. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!