Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért gáz ha valaki üvölteti...

Miért gáz ha valaki üvölteti a zenét a kocsijában?

Figyelt kérdés
Ilyen régi kocsiknál nyilván, de pl. egy fiatal gyerek egy jobb autóban (X5, Peugeot RCZ, stb) akkor is?

2015. aug. 7. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem gáz. Csak ha szar a zenei ízlése valakinek.
2015. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Én halláskárosultaknak hívom őket. Áldják őket , amikor nem hallja meg, hogy jön a nínós autó.

Bunkó mind, akár régi, akár extra autóban ül.

2015. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mosqu!to ***** válasza:
89%
Igen, akkor is! Senki nem kíváncsi arra,hogy Te milyen zenét hallgatsz! Lehet emberi módon is zenét hallgatni!
2015. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha kint jobban hallják mint bent az nem zenehallgatás. Ez már nem arról szól...
2015. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy lepontozás jár érte, de azért elmondom. Egy bömbölő zene mellett kizárt dolog, hogy úgy tudjál részt venni a forgalomban, hogy senki testi épségét ne veszélyeztesd. OK, tudom, egy darabig biztos nem történik baj (kivéve, ha nem hallod a mentőt), de borítékolható, hogy előbb-utóbb bekövetkezik.
2015. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyfelől sokkal kevésbé tudsz figyelni a forgalomra, de ezt már előttem is leírták. A másik, hogy a többi közlekedőt ez zavarhatja, elvonhatja a figyelmüket, akár autósokról, motorosokról, akár gyalogosokról van szó. Én gyalogosként is utálom, ha valaki hangosan hallgatja a zenét, bunkóságnak érzem, hogy valaki rámkényszeríti az ízlését.
2015. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
ez már nem 90-es évek, azért gáz.
2015. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A pláne mikor még totál lehúzott ablakkal, kikönyölkölve is bömböl a zene, na ez már feltűnési viszketegség a javából. :D
2015. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehúzott ablakra gondoltam
2015. aug. 7. 23:28
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
nem gáz, hanem bunkóság!az autó közlekedési eszköz,és nem szórakozó hely! a közlekedés pedig veszélyes üzem.
2015. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!