Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lemennénk kisbusszal görögorsz...

Lemennénk kisbusszal görögország partjaiig pesttől. Ez mennyi idő?

Figyelt kérdés
Mennyi idő úgy, hogy közben mindenhol (split, stb) megállunk. illetve mennyi idő úgy, ha folyamatos vezetés mellett görögországot célozzuk be? Durván 1200 kilóméter.
2010. márc. 4. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a földrajzi tudás hiánya és az önkifejezés hiányossága már magyar nyelven is lesz a legnagyobb probléma.


Split ugyanis Horvátországban van. Majdnem végig lehet autópályán lehet menni.


Amennyiben mégis Görögországba akartok menni, akkor ajánlom ezt az olvasmányt neked :


[link]


Jó, alapos, okos.


Remélem tudtam segíteni.

2010. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Splitig lemegy az autópálya. Benzinkutaknál tudtok megállni, de sokkal ritkábban vannak, mint itthon.
2010. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 óra is megterhelő, akkor nehogy nekivágj egy 20 órás utnak. Vagy legalább hárman váltsátok egymsát. De ha 2 óra megterhelő, akkor még nagyon kezdő lehetsz, várj még ekkora úttal, amíg gyakorlottabb leszel. Splitnek és Görögországnak semmi köze egymáshoz és az út is ég és föld. Splitig szinte végiog autópálya, Görögo. meg jórészt szerpentines, elég sok veszélyes úttal. Mi busszal mentünk pár éve, 2 sofőr váltotta egymást és 22 óra volt az út, pihenőkkel.
2010. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"arra én is rájöttem, hogy 18 óra az odaút"


Akkor miért kérdezed, hogy mennyi idő?

2010. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont. :-)
2010. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
először megkérdezte, de utána már rájött magától is..értitek
2010. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

"Kilométerből egy napra 200-300 bőven sok"


Viccelsz? Ha anyámat látni akarom az csak 400 kilométer, szerinted két nap alatt kéne odaérni? Mikor Németországban dolgoztam, gond nélkül levezettem egy huzamban 1200 kilométert. Ha szar napom volt, közben aludtam egy órát.

2010. márc. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
Ja és az az 1200kilométer 12órába telt. Akkor az ő splitjén mi 20óra? :O
2010. márc. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
alacsony a kerítés? XD
2010. márc. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Kilométerből egy napra 200-300 bőven sok" Nem viccelek. Mint korábban mondottam volt, szerveztem már nem egy országjárós, 1-2 hetes autóstúrát: Írországban, Walesben, Skóciában, Erdélyben... Úgyhogy van némi tapasztalatom benne. Amennyiben nem anyádhoz robogunk megállás nélkül az autópályán, hanem megállunk útközben megnézni néhány látnivalót, akkor a következő receptet érdemes követni: maximum 3 látnivaló és maximum 300 km/nap. Nem a kidöglés a lényeg, hanem hogy be tudjuk fogadni, amit látunk, és ne purcanjunk ki a nap végére.


Nem muszáj nekem hinni, végülis "csak" többéves tapasztalatból beszélek...

2010. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!