Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lemennénk kisbusszal görögorsz...

Lemennénk kisbusszal görögország partjaiig pesttől. Ez mennyi idő?

Figyelt kérdés
Mennyi idő úgy, hogy közben mindenhol (split, stb) megállunk. illetve mennyi idő úgy, ha folyamatos vezetés mellett görögországot célozzuk be? Durván 1200 kilóméter.
2010. márc. 4. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Te tudod, hogy mennyivel mész, meg mennyi időre álltok meg. Amúgy t=s/v általános iskola 7. osztály.
2010. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
figyi, arra én is rájöttem, hogy 18 óra az odaút, nem azért tettem fel a kérdést, hogy ezt írd le, hanem azért, mert sosem vezettem még 2 óránál tovább, és az is megterhelő volt.
2010. márc. 4. 20:39
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Ugye nem várod el, hogy itt most valaki megtervezze neked az utat?


Nem egy több napos/több hetes külföldi országjáró utat terveztem már meg. Nem kétperces meló, és nem érdemes másra lőcsölni.


Vedd elő szépen a térképet, esetleg hozzá egy útikönyvet, és jelöld be, hogy melyik útvonalon mennél, mit szeretnél útközben megnézni, és a megnézendő dolgokra mennyi időt szánnál. (Tapasztalatból mondom, hogy egy napra háromnál több látnivalót ne tervezz, és ha városnézés lenne az egyik, akkor pedig már csak egy dolgot vállalj be melléje.)


Kilométerből egy napra 200-300 bőven sok, ennél többet ne tervezz. Ha nincs autópálya, akkor megterhelő a vezetés, és az útviszonyoktól-forgalomtól függően lassú is lehet a haladás.


Írd le egy táblázatba, hogy melyik napra milyen látnivalót és hány kilométet tervezel.

2010. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az volt, hogy mennyi idő. De ezekszerint mégsem arra vagy kíváncsi. De akkor mégis mire?
2010. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha görögbe mmenél, akkor mit kersnél Splitben?
2010. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy Londonon át szeretne menni. :-)
2010. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

mmenél=mennél

kersnél=keresnél

bocs :-)

2010. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

végülis split a végleges, de volt egy olyan verziónk is, hogy komppal leugrunk korfura, csak nem akartam a kedves kérdezőket túlságosan megterhelni ezzel a bonyolult csavarral.


Tehát úticél: split körülbelül 600 km

2010. márc. 4. 21:26
 9/20 A kérdező kommentje:
és tényleg a kérdés inkább a hogyan lenne, mint a meddig. De arról sincs fogalmam szóval...
2010. márc. 4. 21:26
 10/20 anonim válasza:
Szerintem nem a vezetés lesz a nagyobb gond, hanem hogy hol tudtok megállni pisilni, meg megmozgatni az elgémberedett végtagjaitokat.
2010. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!