Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nyáron is marad ez a benzin...

Nyáron is marad ez a benzin ár Magyarországon? 0_o

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még több lesz...
2010. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ebben az évben még a 350 feletti benzin se lehetetlen. Elemzők szerint mostanság csak egy két forintos csökkenés lehetséges ilyen feltételekkel, de valószinűbb az emelés.
2010. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emelni fogják.Olyan mértékben ,hogy sokan inkább leteszik az autót.És azt sem szabad figyelmen kívül hagyni ,hogy lassan elfogy a kőolaj és akkor majd "hirtelen feltalálják" a villanyautót.


Tuti ,hogy csak drágább lesz.

2010. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, emelni fogják, mindig nyáron a legdrágább, a turizmus miatt.
2010. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jah emelni fogják! én még a Marutit is a garázsba fogom spajzolni XD míg ilyen drága lesz a benzin.
2010. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény marauti akkor többet nem jön ki...:D :(
2010. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron mindig drágább, tavaly előtt örültem is hogy olcsó a benzin, mire motoros szezon lett már fel is emelték.
2010. febr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
50%
Nagyon drága lesz, mar ebben az évtizedben elfogy az "olcsóbb" kőolaj és egyre nehezebb helyekről kell felhozzák. Elektromos autók lehet hogy megjelennek, de az akkumulátor technológia nagyon keveset fejlődött, egyelőre még nem túl hatékony és drága is, főleg ha megnövekedik a kereslet. Ha azt hiszitek hogy vége a válságnak, tévedtek, kész rémálom következik.
2010. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ez Magyarország,itt mindent meg lehet csinálni!Természetesen emelni fogják,nyáron sztem már 350 simán lesz.
2010. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!