Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek 700km ftiss...

Szerintetek 700km ftiss jogsival gaz?

Figyelt kérdés

Nemetorszagban lakom, ket hetes a jogsim. Utolso hosszuhetvegenk lesz es csutortok hajnalban haza utaznank Magyarorszagra. Nem tervezek 110nel gyorsabban menni.. annyival mentem itt is munkaba csak nem ilyen sokat. Tobbszor megallnek legalabb 3x 4x.. szeptemberig nem lesz szabadsagunk es nagyim szeretnem meglatogatni meg beteg anyukam..


Szeretnem a velemenyetek kerni, koszonom szepen!


2015. jún. 3. 02:15
 1/8 MrPifta ***** válasza:
100%
ha fáradtan érzed magad, megállsz pihenni. Szerintem meg tudod csinálni.
2015. jún. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
80%
irigyellek.nekem max 60 Km jutott kezdőként egyszerre és pár éven keresztül autópályát csak a TV-ben láttam.
2015. jún. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:

Elindulsz ès érzed hogy mikor kell megállnod pihenni. Amint összeszedted magad, folytatod tovább az utat.

Németből nem vészes, végig autópályán kell menni.

A legfontosabb hogy rendszeresen figyeld a tükröket hogy ne szambázz ki egy gyorsabb elé.

2015. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2015. jún. 3. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg tudod csinálni..szállj ki néha egy kútnál, igyál egy jó Dallmayr kávét, aztán nyomás..

Rajtad kívül senki nem fogja tudni, hogy friss a jogsid..

2015. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lényeg az, amit már írtak: megállni, pihenni.

Két hetes jogsival erre lehet nem 3-4 alkalommal lesz szükség, hanem sokkal többször.

Nem fizikailag fáradsz el, a figyelés szívja el az energiát, tarts inkább 40-50 kilométerenként pihenőt - később már nem kell ilyen gyakran megállni, de kéthetes jogsival nem biztos, hogy jó ötlet 150-200 kilométerenként megállást tervezni.

2015. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet lesz belole 5 6 alkalom. Viszunk egy kutyust is. Meleg van nagyon kell neki is futkosni.. nekem meg pihenni. :)

Kavet nem tudok inni faj tole a gyomrom de a redbull mar keszenletben van :)

2015. jún. 3. 13:31
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:

Engem a cigi, pia, szendvics, hűvös levegő tart életben.

Később 700km-es utat oda-vissza simán letekersz és el sem fáradsz :)

2015. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!