Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Falun a tandemkerékpár hülyesé...

Falun a tandemkerékpár hülyeség? Le tudtok beszélni?

Figyelt kérdés
Most költözünk falura a feleségemmel, egyelőre ketten vazyunk. Autónk nincs, helyette gondoltunk a tandembiciklire. Mivel egyedül úgyse szokott eljárkálni, hanem úgyis mindenhova vetten megyünk, remek megoldásnak tánik a tandemvicikli, mert egyszerre lehet egyedül is és ketten is használni: ezzel pótolnánk a személyautóban meglevő kényelmes megoldásokat: "-Drágám, vigyél már ki légyszi a vonatállomásra! / -Józsi, gyere hozzánk vendégségbe, kimegyek érted az állomásra!" ilyesmiket ugye a személyautóval rendelkezők mondhatnak, de mi ugyanezt tennénk biciklivel. Plusz ha "kiszáll" a feleségem a piacon, én még mindig mehetek tovább, vgy fordítva, ls nem kell lelakatolni sehol az egyik biciklit, mert a tandemen mindig ül valaki. Szerintetek ez jó megoldás? Megéri beruházni? 150E egy ilyen cucc.

#kerékpár #tandem #tandembicikli
2015. máj. 25. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én beszereznék mellé egy egyszemélyeset is. A tandem ugyanis jó buli két embernek, de ha csak egyedül használná valamelyikőtök, már nem annyira kényelmes.
2015. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy "rendes" MTB kerékpárom is, a tandem családi autó helyett lenne jó.
2015. máj. 25. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a büdös életbe nem vennék tandemet.... Szeritem rohadt veszélyes. Sokkal nehezebb egyensúlyozni, kis falun el lehet lenni gyalog is. Ha meg városon kivüli útra kerültök, ott én biztos nem szarakodnék a 100-al száguldó kocsik között tandemmel az biztos.


Akkor már inkább egy kétszemélyes kis motorkerékpár.

2015. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó móka lehet az a tandem, de nem mindennapos használatra. Gondolj bele, milyen lenne napi min. kétszer ki- és betolni a kapun ill. megállni az abc előtt. Az nem életszerű, hogy úgysem kell lelakatolni, mert valamikor úgyis megálltok vele. Ja, meg szerintem ki is néznének az őslakosok, hogy "Na, megjöttek a városiak" :)

Ha valami szép fekvésű helyen laktok, akkor kedvtelésből vegyetek nyugodtan túrázgatni egyet, erre való.

Meg remélem 150 ezerért nem újat akartok, mert az nagy valószínűséggel valami ipari hulladék lehet...

2015. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mahjong válasza:

Szia!


Inkább vegyél még egy biciklit szerintem, ahogy korábban írták, a tandem jó buli, de nem túl életszerű. Faluhelyen le tudod zárni a bicajt az állomáson (ha esetleg a feleségedet kikísérnéd) és ott hagyhatod a bicajt, vagy haza is tolhatod, kis forgalom esetén az sem veszélyes.

Olyan bicajt vegyél, amit nem félsz lezárni és otthagyni a piacnál/állomásnál.

2015. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem volt. :-) Hiányzik is..:-)Eladtam, mert Olaszországba el tudrink menni a barátnőmmel 10 napra... :-P
2015. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!