Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teljesen hülyeség úgy venni...

Teljesen hülyeség úgy venni egy olcsóbb autót, hogy hagyok pénzt amit rákölthetek?

Figyelt kérdés

Minden álmom egy E39-es BMW, már régóta, és örököltem pénzt, annak egy részéből szeretnék egy E39-est, úgy 2 millióig vannak,gondolom 1,5 M-ért már viszonylag jók vannak ha a 2 a felső határ, de én arra gondoltam,hogy lehet jobb lenne 600-700 ezerért venni egyet és akkor még egyszer ennyit rákölteni, mert ha most veszek egyet 1,5 M-ért és abban nem jó valami akkor már rá kell költenem annyit amennyit nem szeretnék, és ha meg mondjuk a 600 ezresben cserélek egy kuplungot vagy bármit akkor tudom,hogy igen ez új, nem fog tönkremenni, tudom a várható élettartamát stb...

(Tisztában vagyok vele,hogy itt az alkatrészek sem 50-60 ezerbe kerülnek)


2015. febr. 25. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vegyél BMW-t inkább.

Ez hülye felfogás... Nem véletlenül mondják hogy 1.5 alatt nem érdemes venni, annyiért is olyanok vannak amire kell költeni.

De egy 600.000-es szakadt BMW-be csak lapátolnád a pénzt.

Nézz utána az áraknak és döntsd el.

Olcsónál befigyelhet fék, futómű felújítás, kettőstömegű + kuplung csere és máris kb. az autó áránál járunk és még a motorhoz nem lett hozzányúlva.

2015. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Orokolt penzt autora elverni a legnagyobb baromsag amit megtehetsz :)
2015. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megtudod csinálni magadnak és van rá szabadidőd, akkor jó választás lehet egy lepukkant is. Így ismerni fogod a saját autód, tudni fogod a gyenge pontjait, tudod hova nyúljál, ha valami rakoncátlankodik.

Szerelővel javíttatni/felújíttatni nem éri meg. Inged-gatyád rámegy (meg az idegeid) és sosem fogod tudni, mi fog megállni legközelebb.

2015. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bolond...

Ha öledbe hullott a pénz, legalább fektetsd be, dolgozz vele, gyarapítsd.Tényleg ennyire fontos venni egy bajor f@zhosszabbítót?

2015. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!