Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másik megyébe át szeretnék...

Másik megyébe át szeretnék menni minden képpen kell vennem megye matricát?

Figyelt kérdés
A hétvégén szeretnék miskolctapolcára elmenni (Debrecenböl) minden esetben vennem kell matricát vagy van olyan út ahol el kerulhetem a matrica vasarlast?

#matrica #megye #fizetösút
2015. máj. 20. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha autóúton, autópályán mennél, akkor kell a matrica. Te döntöd el, hogy országosat vagy megyeieket veszel. Ha nem mész fizetős útra, nem kell semmilyen matrica. Ilyen egyszerű.
2015. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha jól értem van ingyés alternativa is és ezt pl az utvonaltervnel ha be pipálom hogy fizetos utvonalak elkerülése megkapom ezt az utvonalat? Előre is köszönöm!
2015. máj. 20. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az E79 (M35) úton mégy végig, időben pont ugyanott vagy, mint a pályán (forgalom nélkül).

Egyébként nem értem, miért ekkora nagy gond még mindig ez a megyei tarifa. Az akkor éri meg, ha valaki megyén belül gyakorta közlekedik autóúton vagy autópályán.

2015. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!