Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szakoes tesztekkel nem lehet...

Szakoes tesztekkel nem lehet átmenni a KRESZ vizsgán ugye?

Figyelt kérdés
Tudom a közlekedési szabályokat, a táblákat, az útkereszteződéseket meg néhány műszaki dolgot, de azt nagyon minimálisan, nem megy bele a fejembe meg nem is érdekel. Ajánlották, hogy tesztelgessünk a szakoe.hu oldalon és ott nekem mindig 70-73 pontjaim szoktak lenni, de az iskolában csináltunk rendes KRESZ programmal teszteket és ha meggebedtem se lett több 55 pontnál.

2015. máj. 9. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor lehet mégsem tudod a szabályokat. Ha tudnád, akkor nem lenne gond egyik teszten sem.
2015. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Hello!

Én januárban vizsgáztam és csak a szakoe-s oldalon gyakoroltam. Elsőre átmentem 73 ponttal. A vizsgán ugyan azok a kérdések jöttek vissza mint ami fent van a honlapon.

2015. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De tudom a szabályokat, de ez a teszt tele volt műszakis kérdésekkel.
2015. máj. 9. 21:07
 4/15 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ugyanazok? Mert amit a suliban csináltunk nagyon durvák voltak.
2015. máj. 9. 21:08
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha az összes műszaki kérdésre adott válaszod hibás a tesztlapon, de a többi hibátlan, nem tudsz megbukni, kb 5 kérdés van egy lapon, ami műszaki.

Az lehet, hogy témakör felmérő volt ahol sokat hibáztál - neked kell tudni.

Forgalmi helyzetet nem illik rontani (3 pontosak), a Kreszt is illik tudni, a műszaki igazából nem lényeg, de hiba lehetőség.

2015. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én februárban vizsgáztam kreszből, én is ezen az oldalon teszteltem. Fel is háborodtam, meg untam is, hogy mindig ugyanazok a kérdések ismétlődtek. Elsőre átmentem, mert nagyon sok kérdés volt a vizsgán is belőlük. Mondjuk én a tanfolyamon is átmentem mindig amikor papíron teszteltünk. A műszakis kérdések nem gázosak, engem sem érdekeltek, de a vizsgán csak 5 van belőlük, és ha szerencséd van akkor találkoztál vele tesztelés közben, és megnézted a helyes választ, megjegyezted és nem lesz gond vele a vizsgán sem. Ha egyet sem tudsz, akkor az is csak 5 hibapont. A képek menjenek, ami 3 pontos. Abból nem szabad rontani. Sok sikert!
2015. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én 1 kezemen meg tudom számolni hány szakoes kérdés volt benne...
2015. máj. 9. 22:02
 8/15 anonim ***** válasza:
11 000 kérdés van az új rendszerben, ezt ne feledd el!
2015. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindegy, akkor szerintem már most buktam az egészet. A könyvünk is tök vékony, lehetetlen, hogy az a sok minden benne van.
2015. máj. 9. 22:28
 10/15 anonim ***** válasza:
A kresz sorkizártan 10-es betűmérettel A5-ös szedésben sztem max 15 oldal. A többi csak rizsa :D
2015. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!