Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csigavér? Megéri váltani?

Csigavér? Megéri váltani?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a kresz vizsgát, hamarosan megyek elsősegélyre, ezekkel nincs gond, de a vezetés problémásabb lehet. Amikor felkerestem őket újból, azt mondták, várjak másfél hónapot, addigra találnak nekem egy oktatót. De màsoktól azt hallottam, hogy ilyenkor megadják több oktatónak a számát, akiket szépen fel kell hivogatni, és általában ettől számít az 1 hónapos várakozási idő. Én attól félek, hogy másfél hónap múlva kapok egy telefonszámot, es onnantól kell még valamennyit várni.. nem annyira sűrgös ez az egész, de azért nem szeretnék másfél - 2 hónapot várni. Jelentkezzek át valahova? Megnéztem, és a Mazsolánál az átjelentkezés 15 000 es az órák is kb 800forinttal drágábbak mint a Csigavérnél. De ha meg nagyon húzzák az időt (amit többször is oovastam) akkor lehet hogy mégsem jövök ki a Csigavérnél kevesebb pénzből..

2015. márc. 31. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért csak a Mazsola jöhet szóba? Vannak sulik ahol nem kell fizetni az átjelentkezésért.
2015. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az csak egy pelda volt, mas is szoba johet, inkabb kisebb autosiskolakat neznek, pl a maczi suli szimpatikusnak tunik.
2015. ápr. 1. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a csigával anno nagyon megszívtam, az oktatóm csomó időt lecsalt a vezetésből, saját ügyeit intézte, bevásárolt, postára ment, találkozott a haverjaival... Sajnos előre elkérte a 10 óra árát, így kénytelen voltam kibírni, míg le nem jártam, utána egyből váltottam!

Azt tanácsolom, tök mindegy, hova mész, lényeg, hogy legyen valaki, aki ajánlotta az oktatót, így elkerülheted az ilyen férgeket! Állítólag a csigafosnál is vannak rendes oktatók - bár én ilyenről még nem hallottam, általában mindenki menekül onnan. Szóval lényeg, hogy olvass utána, ki az, akit ajánlanak, a suli neve végülis mindegy...

Én Ott Árpádot merem ajánlani, imádom, fantasztikus ember és nagyon jó oktató. Korrekt, megbízható, a vezetési idő annyi, amennyi le van írva, inkább pár perccel még több is. Ő a sikk 2004 bt. autósiskolánál oktat. Ha kéred, priviben meg tudom adni a számát!

Sok sikert!

2015. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!