Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A targoncás hogyan lát?

A targoncás hogyan lát?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 10:23
 1/7 Dörmögő ***** válasza:
100%
Két érzékelő van a fején. Az orrához viszonyítva északnyugatra, és északkeletre.
2015. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen hihetetlen is de a szemével.
2015. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik alapban rosszul, de mindig rajta van a szemüvege és akkor jól lát.
2015. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azt szeretted volna megkérdezni hogy mit lát előre?

Erre a válasz az hogy attól függ hogy van-e valami a villákon(és hogy mi az) valamint hogy hogy áll a villa.

Ha valami jó nagy van rajta akkor leginkább semmit nem lát. Maximum oldalra kihajolva.

2015. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dörmögő ***** válasza:
Természetesen vannak holtterei. Nem is kevés, ezért fokozott körültekintéssel haladnak. Bár nekem nincs ilyen vizsgám, de úgy tudom hogy nagy dolgokat akkor vihet vele előre ha van valaki aki irányítja, vagy ha nincs akkor tolatva viszik az olyan dolgokat ami akadályozza az előre kilátást.
2015. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátrafelé menni, hogy fékezésnél magára döntse a kosarakat? Mikor én még targoncáztam védőtető sem volt, sokszor három magasan vittük a cuccot, pedig azt akkor sem volt szabad, de csak előre felé mentünk, kicsit hátra döntött villával. Előttünk nem téblábolt segítő, más sem hiányzott volna.
2015. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lupara ***** válasza:
Az esetek nagy részében raklapos áru mozgatása a feladat.Téglarakat felrakása tgk-ra.Depóban megfogja a rakatot,megemeli földtől 40cm-re,és igy viszi az autóhoz.Ez esetben átlát a rakomány felett,és terhelt gép súlypontja is földközeli biztonságos marad.Tehát nem emeljük látómezőnk elé az árut,igy látunk is előre és nem borulunk olyan könnyen.Platóra rakáskor oldalirányú passzitáshoz,régebbi gépeknél ki kell hajolni a rálátáshoz.Korszerűbb gépeken már kevésbé kell tornászni,de ott is földközelben szállitunk előre,hátra.Kényszerhelyzetben előfordul nagy méretű rakományok mozgatása,segitség tisztes távolból szükséges.
2015. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!