Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntethetnek?

Megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömet ma bemérték éjjel, nem rendőrautóból. Utána mentek leállították, a barátnője meg azt mondta a rendőröknek,hogy talán terhes, és elkezdett vérezni, és sietnek a kórházba,természetesen ez nem volt igaz. Nagy nehezen elengedték őket, adatokat ne mvették fel. De észre vették hogy hasonló jármű követte , de nem tudják biztosra h a rendőrök voltak e. Elmentek hát a kórházig,leparkoltak, az autó pedig továbbhajtott. Besétáltak a kórházba, aztán kimentek,és hazamentek.


Az lenne a kérdés, hogy szerintetek küldhetnek ki olyan papírt, hogy mutassák fel az igazolást hogy tényleg ezzel a problémával elmentek az ügyeletre ? Illetve, hogy a rendőrök esetleg visszafele benéztek volna a kórházba,hogy ott vannak e ?


Sajnos nagyon paranoiásak ,és nem tudják mire számíthatnak.

Köszi



2015. febr. 20. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz semmi. De miért kell harmadik személyre vetíteni a saját sztoridat?
2015. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el nekem. Ha semmi adatot nem vettek fel, akkor mégis hova küldenének levelet?
2015. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Mellesleg nem vetítem a sztorit! Ismerősömék jöttek most vendégségbe, és ők mondták hogy útközben ez történt velük, és kutatgatunk az interneten,és gondoltam ide is kiírom, hátha volt valakinek ilyen tapasztalata!

2015. febr. 20. 21:04
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

A fényképen amit készítenek, mikor bemérnek, rajta van a rendszám. Az alapján pedig már meg van az autótulajdonos címe, adatai! :)

2015. febr. 20. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a rendőrnek abszolut nincs mérlegelési jogköre ilyen helyzetben és azt az indokot, hogy "siettek a kórházba" semmilyen körülmények között nem fogadhatta volna el, így....


Utólag meg semmit nem kérhetnek.

2015. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz ! :) Reméljük így lesz, de azért ha valakinek más tapasztalata van, kérem ossza meg :)
2015. febr. 20. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kérnek igazolást... Viszont ha gyorsan mentek, akkor fog menni a büntetés. Nem létezik olyan indok, ami mentesít a sebességtúllépésre. Nincs kibúvó, ilyen nincs.
2015. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Például én is már jártam így hogy elengedtek, és nem jött a büntetés :) Vagy pl sokkal kevesebbet kértek el :)
2015. febr. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!