Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, rajtam kívül...

Van itt olyan, rajtam kívül aki már 4X megbukott a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Én nagyon izgulok a vizsgán, remeg kezem lábam.

Hogyan küzdhetném le a vizsgadrukkot?

Ma is azért húztak meg, mert a vizsga vége felé a kanyarodósávban állva a hátam mögül kivágódott egy autós, pedig már mentem volna én is kifelé. Beijedtem, hogy neki megyek, és lefulladtam.


2010. febr. 11. 15:23
 1/9 A kérdező kommentje:

Természetesen azok válaszát is várom, akik kevesebbszer vagy egyáltalán nem buktak meg.

Köszönöm.

2010. febr. 11. 15:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szijó! Sajnos nekem az a tapasztalatom h nagyon vizsgabiztos függő a dolog.. :S Igaz én nem 4x csak 2x buktam meg forgalmin, de ha a 3. alkalommal nincs ekkora szerencsém és megint egy bunkó VB-t kapok, lehet mehettem volna a 4. vizsgára :) Próbálj úgy vezetni h ne is figyelj rá, csak az utat figyeld! Gondold azt h ott sincs! Esetleg mikor vezetsz még vizsga előtt megbeszélhetnéd az oktatóval h pl az utánad következő tanulót vegyétek fel hamarabb és üljön be mögéd, hátha kicsit megszoknád :) Remélem sikerülni fog mert gondolom nem akarsz PÁV vizsgát tenni! Drukkolok neked!


20/L

2010. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. Most nagyon-nagyon elvagyok keseredve...
2010. febr. 11. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a vizsga szubjektív dolog, sok mindenbe bele lehet kötni, és meg is teszik. Persze, a tanuló rátermettsége, vagy annak hiánya is lehet döntő tényező.

Az anyagi szempontok itt is sok mindent befolyásolnak. Egy drága (B--->150.000 HUF) autósiskola oktatója elmesélte nekem, hogy az olcsó iskolák nem tudják alapáron kihozni a jogsit, ezért a tanulónak óhatatlanul meg kell buknia, hogy a kötelezően vett órákon - ami már sokkal drágább, mint az előzőek - meglegyen a bevétel kiesés. Ezt a tanuló saját kudarcaként éli meg, és eleve a következő vizsgára már önbizalom-hiánnyal megy, ami még több hibázást eredményezhet. A kör itt bezárul.

2010. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad a VB re figyelni csak vezess úgy ahogy kell tarts be minden szabályt és akkor nem buktathat meg.

Én 2 szer buktam és 3.vizsgán is megakart buktatni a kis köcsög de nem hagytam magam mert egy olyanért akart megbuktatni amiért nem is szabadott volna és szerencsémre az oktatóm is kiállt mellettem.

2010. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne figyelj a vizsgabiztosra, nem tudom hogy nálatok hogy van de az én oktatómmal egész úton beszélgettek a régi szép időkről és úgy csináltak mint ha nem is figyelnének.

Végül is figyelt a vizsgabiztos mert pár hibát behúzott de elsőre átmentem.

2010. febr. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazándiból ez a dolog a vizsgabiztostól és a forgalomtól is függ.Ha olyan a vizsgabiztos, csinálhatsz mindent tökéletesen akkor is találni fog olyan dolgot amiért megbuktat. A forgalomra pedig mindig figyelni kell próbálj a másik vezető fejével is gondolkodni vajon mi a szándéka,te hogy tudod az adott szituációt megoldani és a többi. Stresszelni meg felesleges szerintem ha már volt 4 vizsgád akkor már nagyon is tudod mi történik ilyenkor, csak a forgalomra koncentrálj,persze ha az autó kezelésével vannak gondjaid akkor még kellenének plusz órák nem állandóan vizsgára járogatni.


Egyébként meg azért nem buktathat meg ha lefulladsz az autóval,még forgalmi vizsgán sem!

2010. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Engemet is meghuztak négyszer.nekem is az a gondom ,hogy nagyon izgulok.És mindenbe szeretnek belekötni a vizsgabiztósok.Az oktatóm ajánlotta vegyekbe nyugtatót a következő vizsgám elött.Rádásul ott két Vb lesz.Azt tudod?Az ötödik vizsgán kettő lesz
2010. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ja igen az ötödiknél már 2 vizsga biztos lesz és ha ez se sikerül akkor az már gáz!
2010. febr. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!