Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy Pesten...

Mi kell ahhoz, hogy Pesten Biciklizhessek?

Figyelt kérdés

A biciklit leszámítva. A hatályos Kresz milyen előírásokat tartalmaz? Illetve mire érdemes odafigyelni a közlekedés során? Egy héten egyszer akarok biciklit használni, mert 2 órám között elég nagy a távolság, és 30 percem lenne rá átérni, a tömegközlekedés kilőve, a bicikli lenne a leggyorsabb.

Nem vagyok tapasztalt biciklis, utoljára 10 éve kerékpározhattam falun, városban még sosem próbáltam.


2015. febr. 12. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


Sisak akkor kell komolyabban ha kocsik között akarsz menni.

A mellény a láthatóságra kell, nappal a városban talán nem para, persze ha nagy forgalmú helyen mész, akkor erősen ajánlott.


De mint írták, végig van bringaút, így nem lesz gond.


Vedd figyelembe a stop és elsőbbségadó táblákat. Ha azt látod, pl kereszteződésekben, akkor elengeded. Ha nincs tábla, akkor a jobbról érkezőnek van elsőbbsége.


röviden ennyi.

2015. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2015. febr. 13. 15:49
 13/15 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés felmerült bennem.

Biztonságra hogyan kellene ügyelni? Nem szeretném ha ellopnák. Van egy random, 10 éves számkódzáras bicikli záram, ez gondolom nem véd megfelelően.

2015. febr. 13. 16:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Patkólakat. Kinyithatatlan lakat nincs, de a láncok, sodronyos lakatok nem sokat érnek.
2015. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

U lakat a kicsit jobb elnevezése. olyat vegyél aminek a vége behajlik a lakat részbe. ilyenek a kryptonit-ok. Azokat nehezebb leverni.


Nekem van még nagy ujjnyi vastag láncokból összerakott záram. Mondjuk ott is a lakat a gyenge pont.

2015. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!