Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a franc volt ez?

Mi a franc volt ez?

Figyelt kérdés

Ma (2015.02.02. 15 órakor) egy Boeing 737 sebességénél kb 3-4-szer gyorsabban egy kisméretű repülő keringett Nagykanizsa felett. 4 kört tett,majd kelet felé kitért hatalmas sebességgel. Aki látta,szerinte mi lehetett? Hallottam hogy kiterjesztették a Honvédséglégterét,de ez felülről jött. Ezalatt pedig azt értem,hogy a kondezcsík körök felülről lefelé kezdtek el rajzolódni. Itt van kettő kép. Még negyedóra mulva is ott voltak.


[link]



2015. febr. 2. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Sebességet szemmel megállapítani nem lehet, még összehasonlítani sem, ha a két mozgó tárgy nem egyenlő távolságban, nem ugyanakkor mozog.

A képen látható kondenzcsík lehet egy vadászrepülő mutatványa, de ha szerinted UFO volt, nevezzük annak :-)

UFO - azonosítatlan repülő tárgy.

2015. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én először azt hittem,hogy űrsikló. De az nem tenne kör mozdulatokat,és nem itt Ma. fölött :) Valószínű,hogy vadászgép volt.
2015. febr. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!