Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Női targonca vezetők mennyire...

Női targonca vezetők mennyire elterjedtek? Vagy ez csak férfi munka?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 23:02
 1/10 szántóvető ***** válasza:
itthon nem emlékszem hogy találkoztam volna női targoncással,külföldön is elég ritka de előfordul.
2015. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Találkoztam már többel is, nem kimondottan elterjedt, de vannak.
2015. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó érzék kell hozzá, van olyan férfi targoncás kollégám több is, akik a büdös életben nem tanultak meg profi szinten targoncázni. Nem kimondottan női foglalkozás, de azért lehet néhánnyal találkozni.
2015. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ahol dolgozom, ott van női targoncás és nem is egy.
2015. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
63%

Foglalkoztatási tilalom alá nem tartoznak a nők ebben a munkakörben. Ehhez egy kicsit "több kell", mint autót vezetni, bár egyszerűnek látszik.

Mivel a nők között autóvezetéskor is sok a "szőke", a cégek szívesebben vesznek fel férfi targoncásokat.

2015. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tamás9005 válasza:
Csehországban, Mladá Boleslavban van egy skoda gyár, kb. 20000 ember dolgozik ott, egy ideig én is dolgoztam és a targoncákat csak a nők vezetik...
2015. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Miért ne lehetne egy nö targoncás ? Ha érdekli a foglalkozás, akkor biztosan meg is fogja tanulni. Különben is nöi egyenjogúság van... ök akarták... :-)
2015. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van sok. De az a helyzet, hogy egy targoncásnak sokszor le kell szállni az ülésből és mint raktáros, manuálisan is pakolni kell. S ezért nem szeretik a nőket, mert nekik 16 kg az emelési határ, a férfiaknak 25 kg. Vagyis minden komolyabb pakolásnál segítséget kell kérniük. A férfi vezetők univerzálisak, ha kell pakolnak, ha kell vezetnek, ha kell a havat tolják el az udvaron.
2015. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elegge elterjedtek, az elozo de meg a jelenlegi munkahelyemen is van noi targoncas, en is no vagyok es targoncazok. Volt olyan noi targoncas kollegam, aki a férfi targoncas munkatarsakat szo szerint lealazta oket olyan jol targoncazott...
2021. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hali! Nö vagyok, megvan a targonca jogsim. Még nem dolgoztam benne, de szerintem vagyok olyan balf@sz mint némelyik f@szi
2022. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!