Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A megyei matrica mellé kell...

A megyei matrica mellé kell vennem autópálya matricát is?

Figyelt kérdés

Somogy megyei vagyok. Ha Budapestre akarok menni, akkor meg kell vennem a Somogy,Veszprém,Fejér,Pest megyei matricákat, plusz még az autópálya matricát is ?

Köszönöm:)


2015. jan. 2. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Vagy az összes megyeit megveszed amin áthaladsz, vagy az országos matricát veszed meg, nem kell mindkettő. Ha gyakran mész Pestre, akkor az éves megyeiket vedd meg, ha csak néha, akkor alkalmanként vegyél pár napost. Ezt már majd kiszámolod, hogy melyikkel jössz ki jobban.
2015. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Én ilyen jelegű kérdést kb 200 at kaptam csak ma a munkaidő alatt.

Emberek.

Tessék már gondolkodni picit, ha ez nehéz is.

köszönöm

2015. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Samsungos, båszdki, ilyen elkúrt kormányzati kommunikáció mellett miért olyan elképzelhetetlen számodra az, hogy sokan egyszerűen nem értik az egész rendszert? Könyörgöm, 24 órával a bevezetés előtt közöktek csak részleteket ezek a fåszszopók, miért ne értetlenkedhetne a nép?


Kérdező, vagy az eddigi rendszer szerinti országos matricát veszed meg, vagy a megyeieket.

2015. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem itt csak értelmezni kéne a dolgokat...

Például itt van ez a kérdés amit fenn olvashatunk.

elemezzük ki:-D

Azt kéredezi...

hogy kell-e a megyei matrica mellé plusz még autópálya matrica.

ez olyan mintha a mozi jeyg mellé kéne mozi jegy, vagy a busz jegy mellé busz jegy, vagy a fradi pályára van bérleted de azért megkérdezed a pénztárost hogy kell-e venni jegyet a bérlat mellé.

Remélem érthető hogy mire akartam rávilágítani?

nyílván a megyei autópálya matrica(mint ahogy az a nevéből kiolvasható) a megyében található autópályák használatára jogosít.

vagyis a kérdés innentől kezdve értelmét veszti.

2015. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

[link]


tehát ha megveszem a 10 naposat akkor megyei nem kell ?

2015. jan. 2. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Így igaz. Ha van 10 napos, akkor nem kell megyei.
2015. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!