Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kertvárosi részen merjem...

Kertvárosi részen merjem gyakorolni a vezetést?

Figyelt kérdés

Még nincs jogsim, de már forgalomban vezetek és szeretnék pluszba gyakorolni, eddig egy földútra jártunk ki, de ott ugye nincsenek táblák meg semmi amire figyelni kéne, és nekem meg azzal van a gondom,hogy nem tudom megfigyelni a környezetem, például az oktatáson is rákérdezett az oktató,hogy itt mennyivel lehet menni...hát mondom nem tudom.Mert annyira a vezetésre koncentrálok, és természetesen még van hátra pár órám a vizsgáig, de a gyakorlás sosem árt, persze felügyelettel.

Attól nem kell félni,hogy neki megyek valaminek,annyira azért már megy a vezetés, csak a rendőröktől félek, bár itt csak havonta 1x látni járőrt, és arra még nem volt példa,hogy megállítottak volna valakit, csak azért mégis.


2014. ápr. 30. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire parázol a zsaruk miatt (joggal), akkor inkább kérd meg faterodat hogy vigyen el, nézzétek meg a környéket.

Olcsóbb verzió: Google Maps-on végigmész. (rejtett jobbkezes utcát pl. fel lehet vele fedezni). Nem olyan mint élőben, de gyakorlásnak szerintem megteszi. Főleg hogy szinte csak szabadidőbe kerül.

2014. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a jogsi megszerzése után is így voltam vele. Sajnos szerintem kevés az az idő amit forgalomban megtapasztal a tanuló és én eleve nagyon féltem a vezetéstől.

Én is kertvárosban gyakoroltam és szépen apránként haladtam be a városba. Most már nincsenek problémáim, bár idegen helyre még mindig nem vezetek szívesen.

kb január óta vezetek egyedül, majdnem minden nap szóval nekem sincs nagy tapasztalatom, de kellett vagy 2 hónap, hogy ne csináljam össze magam ha egyedül ülök autóba.

2014. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:

"Még nincs jogsim"


Akkor ne vezess, mert ha elkapnak, nem is lesz egy ideig.

2014. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes, ha elkap a rendőr 2 évig nem folytathatod a vezetést!
2014. máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!