Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egerben parkoltam, mire aprót...

Kiss.zoltan kérdése:

Egerben parkoltam, mire aprót váltottam, rátették a csomagot. A fényképen már én is rajta voltam, jegyet is váltottam,3 perc volta a különbség. Kérdésem: úgy tudom, van 5 perc türelmi idő, hogy az órához érjek? Lefényképezhet-e a parkolóőr?

Figyelt kérdés
Reklamáló levelemre elutasító választ kaptam, azzal az indokkal, hogy jegyet kell venni....Telefonhívásomra a válasz, nincs türelmi idő...

2014. ápr. 29. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Nèzd, ha a rendeletben nincs türelmi idő, akkor nincs türelmi idő. Megállás után nem aprót váltasz, hanem pénzt dobálsz az automatába. Rögtön.


Persze ezzel a szabályozással nagyon nem értek egyet, de ehhez kell tartanod magad, amíg ez az érvényes.

2014. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb küldj SMS-t, és akkor nem kell aprót váltanod!
2014. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert hozni kell a statisztikát főleg ha zsebre dolgozott előtte. Egy ilyen munkahelyen valakit meg kell büntetni, nem gondolod?
2015. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!