Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hova lehet fordulni olyan...

Hova lehet fordulni olyan panasszal hogy a lépcsőházunk előtti parkolóba akkora helyet hagynak 2 kocsi között hogy épphogy ne férjen be még egy autó?

Figyelt kérdés
A házunk előtti parkolóba nincsenek felfestve a parkolóhelyek, ezért sokan akkora helyet hagynak 2 kocsi között hogy épp nem férjen be még egy kocsi. Értem én hogy sokkal kényelmesebb így ki- és beszállni, csak éppen bosszantó amikor jön haza az ember és nem tud hova parkolni, mert ha normálisan beállnának és emberi távot tartanának a kocsik között 3-4 kocsi vígan beférne még. Mivel jobb megoldás nem jut eszembe, azt szeretném elérni hogy fel legyenek festve a parkolóhelyek amennyiben lehetséges. Hova forduljak ezzel a dologgal és mennyi esély van rá hogy sikerül ezt elérni??

2014. ápr. 3. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a sirámodat normálisan megfogalmazva ragaszd ki a lépcsőházakban - lehetőleg kérés formájában - én talán lesz foganatja!

A parkolóban a sávokat pedig a fenntartóval kellene elintézni, ha a lakóközösség az, akkor fogjatok ecsetet és fessétek fel!

:)

2014. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Rengeteg autót láthatsz össze-vissza állni akkor is, ha rendesen, jól látható fel vannak festve a jelek.
2014. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a gyökér tulajdonoshoz mondjuk.
2014. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk úgy lett megoldva, hogy az egyik csávó vett szépen egy ecsetet, meg fehér festéket és felfestegette, aztán közölte a lakókkal, hogy most akkor mindenki ad 500 forintot


amúgy számtalan megoldás van, pl. tekerd körbe a kocsijukat vmilyen fólia szerű anyaggal, amivel elszórakoznak reggel, és hagyj egy cetlit hogy kéretik normálisan parkolni

2014. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!