Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol tudok venni Magyarországon...

Bajer kérdése:

Hol tudok venni Magyarországon belül ilyen kerékpárt?

Figyelt kérdés
Elvárások: Max. 200 000.-, nagyon erős merev acél váz, MTB, dupla falú alufelnik, V-fék, 18 fokozatú váltó, merev villa, terepmintás ballongumik. Csak új bicaj lenne jó, megnéztem vagy 1000 ajánlatot, egyik sem ilyen ahogy leírtam. Ha valaki mégis tud pontosan ilyen paraméterekkel rendelkező MTB-t, kérem ossza meg velem. Már több mint 1 éve keresek új bringát, de ezek a maiak már szinte csak első teleszkóppal kaphatók, ami nekem nem kell.

2014. márc. 30. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Veszel egy DeLorean-t visszautazol vagy 10 évet és találni fogsz.

A múltból már nem árulnak biciklit, pláne nem ilyet.

Ma már a minimum a 24seb, az alu váz és a teleszkóp. Ráadásul amiket leírtál az már a múltban is a gagyi biciklik jellemzője volt. Arra meg nem kell 200.000-et költeni azt lehetett 20.000-ért is kapni.

2014. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy neked nem is MTB kell? A teleszkóp ugyanis nagyon fontos, ha tényleg terepre akarsz menni.


Egyébként ha kész bringát egyben nem találsz, vedd meg részegységenként, külön váz, villa, kerék, gumi, fék, hajtómű, váltó, nyereg stb.

2014. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tényleg MTB kell terepre, a korábbi 2 bringám is teló nélküli volt, mégsem rázta ki a kezemből a kormányt. Nem szeretném ha túl sok alkatrészből állna a bringa, elég lenne csak csapágyat cserélni, a teló zsebbenyúlós lenne. 20 000.-ért pedig csak olyan gagyit lehet kapni aminek gyenge a váza és képes deformálódni a terepen. Hát tényleg az alkatrészenkénti vásárlás lesz. Köszi a választ.
2014. márc. 30. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!