Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol férne el a Bécsi úton egy...

Hol férne el a Bécsi úton egy új villamosvonal?

Figyelt kérdés
Most az Óbudai temetőig 2x2 sávos az út, de ez is folyamatosan rettentően zsúfolt, gyakran lépésben lehet csak haladni. Ehhez képest több helyen olvastam, hogy villamosvonalat terveznek oda az esztergomi vasútig, aminek ott lenne egy új megállója. Ez azt jelenti, hogy akkor egy sávos lenne csak az autóút? Máshogy nem tudom elképzelni, ez meg katasztrófát jelentene.

2014. márc. 22. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra fele, nem nagy parkolók vannak? Lehet, hogy azzal is kezdenek valamit.
2014. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem: egy pár helyen, a 2*2 sávon kívül, más nincs, ráadásul benzinkút is van. Jó kérdés. Egy biztos: ez még, nincs teljesen letisztázva.
2014. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elkészül az elkerülő út Ürömnél, akkor nem lesz többet zsúfolt a Bécsi út.


Szerintem.

2014. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
Gondolom 2x1 sávos lesz. A másik két sáv helyén elfér a villamos.
2014. márc. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na még csak ez hiányozna, hogy az így is nehezen járható utat egysávosítsák! És azt sem hiszem, ha valaha lesz is ürömi elkerülő út, attól nagy mértékben visszaesne a belváros felé haladó forgalom. Meg azt hiszem, egy villamosnak több hely is kell mint egy sávnyi.
2014. márc. 23. 19:49
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Lehet, hogy valamivel több hely kell neki, viszont akkor is többszörösére nő az út áteresztőképessége. Márpedig ez a cél...
2014. márc. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!