Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Életem első 1 óra vezetése?

Életem első 1 óra vezetése?

Figyelt kérdés

Ma voltam előszőr forgalmin, előtte a párommal talán 3-szor vezettem 15 percet, elég szakadozva :D

Ma valami isteni volt az oktatóval (diesel) hát igen más mint a benzin, sokkal könnyebb volt minden és nagyon jól éreztem magam. Egyszer se fulladtam le, és mindent meg tudtam csinálni amit mondott. Még egy "üres" zsákutcába is kimentünk fél óra rutinpálya után. :) Talán még is van tehetségem a vezetéshez? rettegtem, hogy nem nekem találták ki pedig imádom a kihívásokat. Nektek, hogy ment az 1.óra?


2014. márc. 21. 10:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

M is eléggé gáz voltam, de éreztem picit jobb mint kedden :)

Indexet csak 3-4 szer nyomtam túl :D kuplung közben gáz nyomás miatt majdnem ki szállított az oktató:( van mikor eszemben van és hátra feszítem a lábam, de párszor nem és rajta hagyom, nagy forgalomban szent istván út, jókai út, árkád körforgalom, ott kanyarodni picit nehéz, hogy eltaláljam a jó ívet, sokszor túl belül megyek :( nah m1 picit érzem, hogy alakulok, meg már holnap 8. órám lesz. Hétvégén sokat fogok otthon gyakorolni, remélem segít majd! Meg aztán ma ne is parkoltunk aztán mégsem, az nem tudom mikor jön...

2014. ápr. 3. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!