Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez hülye kérés lenne?

Ez hülye kérés lenne?

Figyelt kérdés

Most kezdek el vezetni és az iskolában a KRESZ oktató azt mondta,hogy válasszak egy oktatót aki szimpatikus, fent vannak a honlapon, nézzem meg őket.

Őszintén szólva nem tudok választani, ezért arra szeretném kérni,hogy olyan oktatót ajánljon aki kevésbé ordibál.

Mert én egyszerűen utálom ha kiabálnak velem, persze nyilván fog, mert ez kell, de például a bátyám oktatója megállás nélkül ordibált minden szir-szarért, a kezdetektől fogva.

Az megint más,hogy felemeli a hangját mert az is oké, de ha valami kisebb hibát vétek ne ordítsa le a fejem úgy mintha a vonat elé hajtottam volna ki.

Nekem elég ha elmondják szépen nyugodtan,hogy ba**meg, elrontottad légy szíves legközelebb figyelj.(nem kell kiabálni)

Vagy verje bele a fejét a műszerfalba nekem az is jó, attól is felfogom,hogy elszúrtam, de ne kiabáljon mert attól a hátamon is feláll a szőr.

Elfogadom ha azt mondjátok,hogy hülye kérés, akkor nem kérem meg, csak max arra,hogy egy türelmesebb figurát javasoljon.


2014. márc. 5. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehèz válaszolni, de általánosságban elvárható, de vannak esetek, amikor az egyetlen megoldás. Èn a csepeli Papp autósiskolát javaslom, ott vannak szèlsősègesen nyugodt oktatók
2014. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem ordított velem az oktatóm. Normálisat kell választani...
2014. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy teljesen normális elvárás, hogyha valakinek FIZETSZ nem kis összeget valamiért akkor ne ordibáljon veled.
2014. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, sok dologra kihat az idegbeteg oktató...én is megszívtam vele...még ha nem is illik ilyesmit mondani, "szerencsére" lett egy kisebb balesete, amitől ideiglenesen nem volt munkaképes, és 3. próbálkozásom előtt kaptam egy helyettes oktatót, aki már nyugdíjas...hihetetlen, de mennyivel nyugisabb volt maga az óra is, és mennyivel nyugodtabban sikerült is a forgalmi 3.-jára...nyilván nem azt mondom, hogy előtte azért buktam meg, mert a másik ordított velem, de nagy szerepet játszott, ugyanis bármi problémám volt, nyilván nem az volt az információtartalma, hogy mi a megoldás, hanem hogy csak elrontottam...és ha rákérdeztem, akkor "hát márpedig ezt nekem már tudnom kéne"...
2014. márc. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!