Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » BKV 16. 000Ft, mert nem volt...

BKV 16. 000Ft, mert nem volt ráírva a szám?

Figyelt kérdés

Ma megbüntettek 16.000 Ft-ra, mert nem volt ráírva a BKV bérletre a szám...

Nekem nincs 16.000Ft-om hogy befizessem a bírságot, mit tegyek?

Nem lehet valahogy megszüntetni a bírságot? Végülis nem blitzeltem meg semmi, csak a számot nem írtam rá...



2014. márc. 5. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a számot nem írod rá, akkor többen is használhatják ugyanazt a bérletet, az pedig csalás.
2014. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tudom, de nem lehetne valahogy kiiktatni ezt a büntetést? Ráírtam a számot, mindent....
2014. márc. 5. 08:35
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki a csekket ,aztán sz@rd le! ;)
2014. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor nem jön felszólítás?
2014. márc. 5. 09:21
 5/13 anonim ***** válasza:

"akkor nem jön felszólítás?"


Dehogynem, majd jóval később jóval nagyobb összegről. Aztán ha nem fizetsz ez addig növekszik kamattal és költségekkel, amíg nem éri meg végrehajtatni. Akkor jön a végrehajtó és végrehajt.


Van vagy sincs, a legegyszerűbb és a leggazdaságosabb befizetni.

2014. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sehogy nem lehet megúszni?
2014. márc. 5. 10:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a gyakorlat az adatok rögzítésében. Próbáld meg a központban bemutatni. Akkor csak valami kezelési költséget számolnak fel, ha elfogadják.

Ha nem, akkor minél előbb szerezz pénzt, mert akár addig is eljuthat a dolog, hogy végrehajtanak. Nem törik magukat, csak amennyire muszáj. Aztán majd jön a felszólítás, sokkal nagyobb összegről.

2014. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ohh, szóval ha bemegyek a BKV központra, megmutatom hogy már rajta van a szám, akkor lehetséges hogy törlik a bírságot és csak egy kics kezelsi költséget kell fizessek?
2014. márc. 5. 11:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Előbb hívd fel a BKK pótdíjirodát, mert szerintem ilyen esetben az utólagos bemutatás nem opció, azt az otthon felejtett bérletre találtáki ki. Persze ha nem ismert az érvénytelen bérleted sorszáma, akkor mondhatod, hogy ezt hagytad otthon. Ha mégis van mód a befizetésre, akkor 2 munkanapod van rá.


Azt tudnod kell, hogy az elharapódzott bérlethamisítások miatt veszik ma ilyen szigorúan az igazolványszám feltüntetését, mert a biankó bérletekkel sokkal könnyebb seftelni.

2014. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nem otthon hagytam, simán nem volt ráírva a szám a bérletre....
2014. márc. 5. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!