Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgára a gyakorlati...

Linkoln kérdése:

Forgalmi vizsgára a gyakorlati oktatás ideje alatt történő 29 óra vezetés, az 45 perces órákra, vagy 60 perces órákra értendő?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem. Nálunk 29 órát kellett levezetni ahhoz,hogy vizsgára mehessünk. 1 óra pedig 50 perces volt. Azt hittem ez mindenhol így van.
2014. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk most bevezették azt a kötelező 580km levezetését vizsga előtt, ez nem tudom mennyire befolyásolja azt a 30 órát.
2014. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
50 percesekre...
2014. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan az egy óra az egy óra...


A gyakorlatban van, aki 45 perccel próbálkozik, a kevésbé lehúzósak "csak" 50 perccel nyomják az órát, mondván 10 perc a szünet (persze 50 perc után nem pihentek 10 percet két óra között). Én nem hallottam még senkiről, aki 60 percet vezetett volna egy óraként.


Én anno 55 percet vezettem, amiből folyamatosan próbált lecsippenteni az oktató amikor csak tudott (álljunk meg tankolni, bevásárolni, gyerekért az oviba, stb...)

2014. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!