Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap forgalmi vizsgám lesz,...

Holnap forgalmi vizsgám lesz, tudtok adni tippeket?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek oda nagyon, és esetleg olyan dolgot ami növeli a koncentrációkészségemet, pl szőlőcukor, csoki meg ilyenek :) Melyik a legjobb?
2014. febr. 5. 13:26
1 2
 1/17 egySanyi ***** válasza:
Forró kávé, szelet csoki. Tükörhasználat és az első lehetőségnél... az nem mindig a következő sarok.
2014. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Menj lassan, 50-es táblánál 40-45 km/h-val, így hamarabb észreveszed a táblákat. Kávét nem ajánlom, nagyon felpörögsz tőle és fél óra után nyomni fog a hólyagod. Egyszerűen pihend ki magad.
2014. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 PureGame válasza:
Előzésnél, kikerülésnél stb nézz a külső tükörbe is. Ami fontos, hogy ne csak a szemed mozogjon, hanem a fejedet is fordítani kell, mert ebből fogja látni a vizsgáztató, hogy nem felejtetted el. A jobb kezes utcákra figyelj, készülj fel, hogy lehet ismeretlen területre is menned kell, de ne aggódj. Nem kell felesleges dolgokat össze-vissza enned, innod előtte, tényleg a legjobb ha kipihenten érkezel.
2014. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem sikerül, és nem is fújják le. Úgy láttam, hogy hajnalban-reggel esni fog az ónoseső. Viszont én délután 2kor vizsgázom akkormeg nem ír már.
2014. febr. 5. 19:59
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem annyit mondott az oktató,hogy 'csak mindent úgy csinálj ahogy az órákon,nem kell semmit újítani, a vizsgabiztos csak azt fogja elvárni amit én is elvártam"

Figyelj mindenre,pihend ki magad,és amennyire csak tudsz nyugodj meg és menni fog.

Zebrákat fokozott figyelemmel kisérd már messziről,hogy ne úgy kelljen fékezned,hogy belefejelsz a kormányba. Egyirányú úton figyelj,hogy hova sorolsz. Középső tükörbe gyakran nézz akkor is ha egyenes szakaszon mész.

Gondolkodj előre. Sok sikert.


A fékpróbát pedig el ne felejtsd! :) Aztán holnap írd meg,hogy sikerült.

2014. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megbuktam :) Az elején elfelejtettem a fékpróbát, amit a vizsgabiztos még nagy nehezen elfelejtett, aztán belemerültek az oktatóval a beszélgetésbe, végül viszont a jobb előre párhuzamos parkolás volt a baj, hogy majdnem nekimentem a hátsó autónak
2014. febr. 6. 15:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Legközelebb majd sikerül! :)
2014. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, a melóban már szétszekáltak :D Azthiszem, ha megbukok megint akkor új munkahelyet kell keresnem.
2014. febr. 9. 18:06
 9/17 anonim válasza:

Van olyan is, hogy jobb előre párhuzamos parkolás? Mi olyat egyet se csináltunk, csak hátra párhuzamos parkolást.

Valaki leírná, hogy milyen feladatokat adhatnak (előre jobbra parkolás, előre balra parkolás, stb)? És hányat szoktak adni? Vagy ez esetfüggő?

Nektek adták, vagy húztad?

2014. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
három tétel közül választasz miután megcsináltad a műszaki ellenőrzést. Vannak útvonalak és vannak kötelező feladatok. A kötelező feladatok közé tartoznak a parkolások illetve egy megfordulás. Ezek tételenként változnak. Én az első tételt húztam abban volt jobbra előre és még kettő valamilyen parkolás (már nem emlékszem). Plusz egy Y megfordulás. Namármost elvileg ha letelik az 50 perc és a vizsgaútvonal még nincs meg, akkor a vizsgabiztos félreállít és értékeli az eddigi utadat. De úgy tudom, hogy ehhez meg kell lennie a kötelezőeknek, bár gondolom az oktató úgy intézi az utat, hogy benne legyen. Én szerdán vizsgázom újra :)
2014. febr. 22. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!