Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A budapesti Árkád parkolójába...

A budapesti Árkád parkolójába be lehet hajtani LPG-s autóval?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem hogy ki lenne téve a tiltótábla, pedig gyakran járok oda.

A mélygarázsokban nem szokták tolerálni, az Árkád parkolója a tetőn van, egy része még szabad is, így aligha lenne probléma.

2014. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam a férjemnek, de nem tudtam meggyőzni. Azt mondta, inkább nem megyünk be, mert ha ott szembesülünk a táblával, akkor már nincs visszaút...

Ezért inkább a mellette lévő panelek parkolójába álltunk (csakhogy baba is van).

Legközelebb megnéznéd nekem? Köszönöm!

2014. febr. 3. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint rég voltatok ott, azóta fizetős lett a lakóparkban a parkolás.

De hacsak tavaly óta nem változott (és aligha) akkor be lehet menni.

2014. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most épp vasárnap voltunk arra, úgyhogy megúsztuk, de láttuk az órákat. Egyébként is ritkán járunk arra, csak kíváncsi voltam.
2014. febr. 4. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Már mindenhová be lehet hajtani ,mert megszüntették a tilalmat törvényileg. De mikor nem lehetett akkor se nézte senki sehol, mivel nem látszik messziről melyik gázos melyik nem. Egy apró matrica az üvegen a különbség ,ha rejtett a töltőcsonk.
2014. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!