Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Városi közlekedésre milyen...

Városi közlekedésre milyen olcsó, de megbízható biciklit ajánlotok? Árban kb?

Figyelt kérdés
30 éves, nő, nagyváros. Linkeket is szívesen fogadok...
2014. jan. 22. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen nagyváros. Egész más kell Debrecenben, mint Pécsett.

Nekem Budapesten a Csepel Ladym tökéletesen megfelelt. A kiválasztásnál fő szempont volt az ár, tekintve hogy Pesten nagyon gyakoriak a bringalopások. No meg hogy könnyen lehessen hajtani, mivel elég nagy távokat megyek. A váltón nem volt szükség túl sok áttétre, mert a budai hegyekbe nem szoktam felkapaszkodni.


Egy hegyes-dombos nagyvárosnál azonban inkább ez lenne fontos. Kisvárosban mtb-kal is lehet járni, ahol teljesen sík a terep, ott pedig inkább outi jellegűben gondolkodj. Mondjuk a Lady szerintem erre pont jó.


Városi közlekedésre favorizálják még a trekking bicikliket is, nekem azzal nincs tapasztalatom, de elképzelhető, hogy ha csak rövidebb távokat mész kényelmes tempóban, akkor az lehet a jó.

2014. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Debrecen. Vacak járdák vannak. Árban kb mi a reális? Itt is sok a lopás. Köszi hogy írtál.
2014. jan. 22. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy megbízható? Hogy nem esik le a lánc?:D

Bemész a bicikliboltba és veszel egyet. 60-nál többet nem érdemes érte adni.

2014. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Járdán nem biciklizünk :)

Árban az a reális, amit ha ellopnak, nem siratod meg. Pontosabban nem az ára miatt, amikor az én bringám meglovasították, azért elég szomorú voltam, pedig azt kemény 8 ezer Ft-ért sikerült vaterázni :(

2014. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!