Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van-e itt valakinek magasnyomá...

Van-e itt valakinek magasnyomású mosója, amire homokszóró adaptert szerelt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem személyesen nincs, de egy barátom azt mondta, hogy viccnek jó volt - de ha valamit tényleg le kell takarítani, akkor inkább nem.

Pedig én is terveztem előtte kipróbálni.

2013. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kompresszor..

-Nem sterrimob.. azzal takarítunk..

De hátha valaki porszívóra is szerelt már homokfúvót.

2013. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 - a Rakétához volt festékszóró, onnan csak egy lépés... Egyik-másik ipari porszívóval el is tudom képzelni hogy nagyon laza festéket le lehetne szedni. :)
2013. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahol másra gondoltam. Mert a vizesnek sokkal hatékonyabbnak kell hogy legyen, mivel a komplessor 8-10atm-val szemben 100-150atm nyomás áll. Mindenesetre beleásom magam a dologba személyes nyomozással. Ahol most meg szoktam fordulni ott csavarkomplessorral nyomatják ,de hát otthon ilyen nemigazán van. Megfelelö müködéshez a nyomáson kivül nagyon lényeges a liter/perc,ami othoni kis szerkentyü nem igazán támogat. A vizes is van a városunkban valaha láttam müködni elég brutális munkát végez. Ott öntvényeket takaritanak vele. Mondjuk ez szerintem valami ipari kivitel lehet. Azért gondoltam mivel nekem is van mosóm láttam is itt a neten olyan adaptert háthha valaki már próbálta.
2013. dec. 23. 19:21
 5/5 anonim válasza:
A vizes szórás azért hatékonyabb, mert a víz nem engedi lepattanni a szóróanyagot a felületről. Hogy jól működjön a dolog, legalább egy 200Bar-os mosó kell hozzá. Felhasználás függvénye, hogy kerek vagy lapos szórásképpel, illetve milyen szóróanyaggal dolgozik az ember.
2014. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!