Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Teherauto soför szeretnék...

Teherauto soför szeretnék lenni. Csak hogy én csaj vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A B jogsim már több mint húsz éves,a PAV3 is megvan régóta.Fuvaroztam sokat kis teherautóval,és most váltani akarok.Megszereztem a C jogsit is.Szerintetek hová tudnák menni így?A rakodástól nem félek.
2013. dec. 3. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. Tudnunk kellene a méreteid.☺
2013. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Léteznek kamionsofőr nők, kb. egy évtizede egy szőke hajú kamionsofőr nővel volt interjú a Kisalföld napilapban. Szerintem ne tántorodj meg.
2013. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért kellene a méretem? 173 cm vagyok és izmos.
2013. dec. 3. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan az elsőt, ott a smiley a végén.
2013. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ezzel senki nem segített.
2013. dec. 3. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van protekciód,jelentkezz a coca colához. Ők keresnek sofőrt. Vagy milyen teherautós munkára gondoltál? nagy 26 tonnásakra? Tedd le C+E-re aztán várunk.
2013. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az E vizsgám nincs meg,csak a C.Az jó lenne a coca cola vagy valami hasonló.Köszi.Amúgy szeretnék kamionozni,csak a papírok még hiányoznak.
2013. dec. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!