Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen érzés repülőn utazni?

Milyen érzés repülőn utazni?

Figyelt kérdés
Mennyire hangos? Milyen a kiszolgálás? Aki utazott repülőn, tudna róla mesélni? Köszönöm.
2013. dec. 2. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
én kétszer utaztam csak, de mindenkinek más. miután elfoglalod a helyed, várni kell és elindul, ez csak lassú gurulás, mint egy autóval. aztán ráfordul a felszállópályára és hirtelen érzed hogy marha nagy erővel szó szerint belepréselődsz az ülésbe úgy felgyorsul. a felszállás annyiban kellemetlen hogy ki kinézel, elég ijesztő lehet elsőre hogy ilyen gyorsan felfelé emelkedsz, illetve a légnyomás miatt folyton eldugul a füled. felhők felett már megint semmi, csak a gép monoton búgása van. a kiszolgálással sincs baj, van kaja pia persze nem olcsón, de én egy bő 3 órán úton kitartottam egy instant levessel, még jól is esett.
2013. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én utaztam de nagyon rossz volt először örültem hogy repülő milyen jó lesz, de úgy kaptam helyet, hogy előttem semmi ülés nem volt, csak egy fal a lábam sem tudtam kinyújtani, meg mozogni se tudtam, szédültem már a végén, és sugárban leokádtam az előttem lévő falat aztán meg a wc-t is összehánytam, de segítettek a csajok, aztán beülhettem az ő helyükre amíg takarítottak.

ha legközelebb utazok csak 1. osztályon ahol van lábtér meg kényelem.

2013. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden turistaosztalyon keves a hely a labadnak,maga a gep hangos,ha a hajtomu mogott ulsz,de megszokhato. Kiszolgalas legitarsasag fuggo , malevvel repultem, united-del, lufthansaval - ezeken kivallo volt ( united usaba , kb orankent hoztak enni, udito kavet folyamatosan) , par charter(travelservice) ezzel sem volt gondom , ryanair .. Hat ez gusztustalan, mint a tvshop, a teljes uton folyamatosan el akarnak adni valamit neked .


Ha lehetoseged van ra,csak folyoso melletti szekre ulj , itt sokkal tobb helyed van a labadnak ( aisle seat) .. Amugy ha hosszu utra mesz,vigyel magaddal konyvet,mert unalmas bir lenni

2013. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!