Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Büntetik, ha nincs fent téli...

Büntetik, ha nincs fent téli gumi?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindkét kocsimra feltettem már. Mégsem örülnék neki, ha kötelező lenne, csak szívatnának vele. Átlépted egy nappal a előírt dátumot, ragyog a nap, meleg van, de levennének érte. Aztán milyen téli gumi? Itt is vannak minőségi szintek. Állítom, hogy egy jó négy évszakos is van olyan jó, mint egy rosszabb téli. Mi lesz a kamionokkal? nem szokás télit - létezik kamionra is - feltenni, legfeljebb Skandináviában.

Szóval jó dolog, használjuk, de nem csodaszer, régen sem volt. A magyar tél meg nem olyan kemény, legfeljebb pár nap a legrosszabb esetben is a kemény havas napok száma.

2013. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem.

De ha balesetet okozol, és az miatt, mert nem volt téli gumi a kocsin, akkor igen.

2013. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem Michelin Alpin 4 szettem van, de a legdurvább hóban is mintha oda lenne betonozva az autó. Am én nem ítélem el azokat akik nyári gumival közlekednek télen is. Ez van, köcsög orbán ezt is elintézte, magyarország jobban teljesít. 80-90 ezres fizetések is már jónak számítanak ebben a rákos országban. Sokaknak meg munkaeszköze az autó, vagy a rákos álláshirdetésekbe beleírják az elvárások közé, hogy mobilitás. Mert, hogy a munkahely tömegközlekedéssel nem elérhető.. Meg van pl. olyan példa h valaki más faluba megy, ahova mondjuk nincs olyankor busz... Ennyi. Am elég büntetés az az embereknek, ha a nyári gumijuk miatt balesetet szenvednek. Rákos orbánnak adnék egy nyári gumis suzukit egész évre, aztán dögöljön meg az egész családjával együtt. Amúgy tudom h ba szhatom a fullos téli gumimat, ha belém jön egy nyári gumival szerelt. Majdnem előfordult már. Egy kis suzuki alto a kanyarban megcsúszott..
2013. dec. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!