Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet jogsim?

Hány éves kortól lehet jogsim?

Figyelt kérdés

Vmelyik honlapon azt olvastam, hogy 16,5-től kezdhetem a tanfolyamot, és 17 éves koromra lehet jogsim. Elment anyám megkérdezni, neki azt mondta a recepciós, hogy nem biztos benne, de 17,5-től lehet. Most akkor melyik ?


Márciusban leszek 17 :S


2009. nov. 18. 15:48
 1/8 A kérdező kommentje:
autóra
2009. nov. 18. 15:49
 2/8 anonim ***** válasza:
A recepciós kretén, neked van igazad.
2009. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kössz
2009. nov. 18. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
16 és féltől max a kreszt teheted le, de autóba csak 17 éves kor után engednek.
2009. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
rosszul mondta az elöző, 16 és fél évesen elkezdheted a tanfolyamot, 16 és háromnegyed évesen leteheted a kresz vizsgát, 17et mikor betöltöd csak utána vizsgázhatsz rutinból és forgalomból, én is így voltam májusban töltöttem a 16 és 3/4et, utána vezettem rutint és csak akkor tehettem le a rutint mikor betöltöttem a 17et de előtte már vezethettem, én vezettem rutint is meg forgalomba is előtte, de lehet h te csak előtte rutinon vezethetsz passz oktatótól függ:D am sok sikert majd hozzá, nekem kb 2 hónapja van meg 17/ f
2009. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16:24 Vicces, hogy azt írtad, hogy rosszul írtam, utána meg ugyanazt írod le mint én Xd

Te is csak 17 évesen vizsgázhattál rutinból, nem? Akkor most mi a probléma?

Hivatalosan akkor engednek csak autóba. Elvileg forgalomba is csak a rutin vizsga megléte után engedhetnének, de ezt se tartja be egy oktató sem. Oktató függő, hogy engedi-e vezetni, de hivatalosan csak 17 év után lehet.

Nem tudom mit kell ilyen sz*rságokon kötekedni, pláne ha igazam is van.

2009. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16:37


Rosszul tudod.

2009. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16.38! te azt írtad h 16 féltől a kreszt, nem tudom mire értetted a vizsgára vagy a tanfolyamra, am meg azért írtam mert azt írtad h 17től szállhat csak autóba de 17 előtt is vezethet csak nem vizsgáztat, nem kötekedtem semmi sz*rságon csak leírtam részletesebben
2009. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!