Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért kaphatnak jogosítványt...

Miért kaphatnak jogosítványt olyanok, akik nem tudnak közlekedni?

Figyelt kérdés

Elég sokan akadályozzák a forgalmat, okoznak dugót és balesetet azért, mert nem tudnak közlekedni rendesen. Ezek az emberek hogy kaphatnak jogosítványt?


Átlagosan gondolok olyanokra, akik a belső sávban 70-es táblánál mennek 50-el, akik kb. 2,5 helyre parkolnak, akik nullára fékeznek a kanyarban, vagy nem indulnak el a zöld lámpánál, illetve mindenkinek elsőbbséget adnak főútvonalon haladva.


A Rákóczi/Kerepesi úton mindennapos, hogy a 2 sávban egymás mellett halad két autó 45-50 km/h-val, holott az egész szakaszon 60-70-es táblák vannak.

Azt értem, hogy nem akar "gyorsan" menni, de akkor miért nem halad lassan a külső sávban?


Szerintem amíg valaki nem érti meg ezeket a szabályokat, habár vezetni tud, de közlekedni nem, addig nem kaphatna jogosítványt.


2013. nov. 14. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Biztos érti, csak lexarják. Ugye a vizsgákon teljesített, jogsi megvan azt nekik kb annyi (kivétel aki vette) szal ismerik, itt nem biztos h a szabály nem ismerete a baj. A fejekben van a baj. De ezt nem lehet kiszűrni...
2013. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Amíg 10-ből 9 és fél vizsgabiztos korrupt,mit vársz?
2013. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Értem a bánatodat, de ezerszer feltettétek ezt a kérdést, s az én válaszom is ezerszeri.

És azok miért kaphatnak jogsit, akiknek 50-es limitnél a 70 nem elég gyors, aki ledudálja a fél kerületet, mert dugó van, aki megkerül a zebránál, mert elsőbbséget adtál a gyalognak, aki éjjel-nappal ködlámpával közlekedik, aki tol, s azt mondja te játszol önkéntesrendőrt stb.

2013. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt vannak a vizsgán nem előforduló helyzetek, de ami pl. a gyorshajtást és sok mást illeti: leszarják. A vizsgán jófiúk, lehet, hogy még gyáva mazsolák is, de egy idő után nem. Az ilyesmit nem lehet vizsgán kiszűrni.

Én se úgy vezetek, ahogy vizsgán tenném, ott van egy speciális elvárás a dinamikusságra és egyéb dolgokra, némelyik elég illogikus, de ez van.


Azt nem szoktam érteni, amikor valaki fordítva megy a körforgalomban. Nekem valami erős drog kéne ekkora tudatmódosuláshoz, annyira alap, hogy hogyan kell...


S nyilván van, aki buta, nem fogja fel, hogy hülyeséget csinál, mást akadályoz azzal, hogy leelőzi majd jajjjjjjjj kanyar (szolid és az előzés előtt is látszott), fékez egy nagyot. Ésatöbbi, mindenkinek vannak történetei.

2013. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az oktatók csak vezetni tanítanak meg közlekedni nem.Ez az oka mindezeknek.
2013. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!