Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha autóval közlekedve forgalmi...

Ha autóval közlekedve forgalmi nélkül állítana meg egy rendőr mi történne?

Figyelt kérdés
Megbüntet, vagy később bevihetem a rendőrségre a forgalmit bemutatni?
2013. nov. 8. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Megbüntetni biztos, hogy megbüntet, mehetsz tovább gyalog, és még örülhetsz ha a rendszámot nem veszi le!
2013. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tavasszal elkaptak mert otthon hagytam. Lekérdezték az adatokat, majd szabálysértéssel elengedtek, egy szóbeli megrovás jött csak, büntetés nem.
2013. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon minden szabályt betart a rendőr, akkor a kocsit otthagyod vagy rendőrségi telepre szállítják, téged pedig addig benntartanak az őrsön amíg tisztázódik, hogy kié a jármű, és hogyan került hozzád. Mert ugyebár akár lophattad is.
2013. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Kettes vagyok. Ha a tobbi papir ok, nem fog semmit sehoa se vinni. Kozpontbol alvazszam es rsz alapjan adatot kerdeznek es ha stimmel akkor elengednek egy szabalysertessel. Nekem nem volt buntetes, de max valamennyi penz lett volna. Itt csak arrol volt szo hogy a forgalmi nalad volt e vagy sem. Rendzamot akkor vesznek le, ha pl nincs muszaki vagy telj ado.
2013. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer rossz forgalmit vittem magammal, és nem is az enyém volt a kocsi. A saját papírjaim nálam voltak, a rendőr lekérdezte az adatokat, látta, hogy lopás nem volt bejelentve, ráadásul a családnevem egyezett a tulajdonossal, és simán elengedtek, még figyelmeztetést se kaptam.
2013. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!