Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Full kivilágítatlan útszakaszo...

Full kivilágítatlan útszakaszon egy teherautó meghúzta a kocsim jobb elejét, utána elhajtott szó nélkül. Kicsit kiugrott a lökhárító és behorpadt a jobb első sárvédő fölötti rész. Biztosító kifizeti ezt?

Figyelt kérdés

Éppen balra kanyarodtam volna, de olyan sötét volt, hogy ott éjszaka szinte csak tippelve lehet bekanyarodni. Indexeltem balra, de láttam, hogy túlmentem a kanyaron. Lehúzódtam volna az út jobb oldalára, kicsit gondolkodni, hogy mit tegyek, de ekkor hirtelen a már a kanyar előtt is a se.ggemben lévő teherautó megelőzött JOBBRÓL!!! :OOOO


Meghúzta a kocsi jobb elejét, főleg a lökhárító jobb széle és a sárvédő fölötti karosszéria sínylette meg. Előbbi egy kicsit kiugrott, utóbbi valamennyire behorpadt. Egy picit a motorháztető jobb első csücske is beljebb került, illetve a jobb első lámpa-búra bal széle egy kicsit kijjebb tolódott. De inkább az első kettő a feltűnőbb.


A kis kocc után megálltam, és a kamionos is megállt méterekkel arrébb. Megnéztem a kocsit, mi baja lett, aztán látom, hogy a kamionos fél-1 perc múlva simán elhajt.


Biztosító most kifizeti ezt, vagy mit tudok tenni? Ha saját erőből kell megcsináltatni, az mennyi lenne? Igazából mindössze a lökhárítót kéne visszapattintani, és a jobb szélső részt kicsit kikalapálni...


2013. nov. 7. 05:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A többieknek adok igazat Te voltál a hibás!Legközelebb ne b*lfaszoskodj az országúton és ne mást hibáztass a kevés rutinod és a bizonytalanságod miatt!Örülj hogy a kamionos nem hívott rendőrt,mert tuti Téged vettek volna elő!Ha balra indexelsz balra mégy ha jobbra akkor jobbra nincs olyan hogy ellentétes irányba kanyarodsz,mert a mögötted lévő vezető csak a jelzésed alapján tudja,hogy hova akarsz menni! Örülj,hogy ennyivel megúsztad bár így elsőre 40-80.000 ft ba is belekerülhet a kis koccanásod,de legalább rendőrségi ügy nem lett belőle!!Legközelebb figyelj oda!
2013. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Emberek, elvesztetek a részletekben... Nem az a lényeg, hogy ki szerencsétlenkedett és okozott balesetet. Ebben a sztoriban a teherautó vezetője elhagyta a baleset helyszínét anélkül, hogy meggyőződött volna arról, nincs e sérültje a balesetnek, továbbá semmilyen elérhetőséget nem hagyott hátra. Ez szerintetek nem gàz? Mert szerintem ez akkor is gerinctelen viselkedés, ha nem csak az ő hibàja volt a baleset.
2013. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez a sok személyautós,akik fikázzák a kamionosakat.Ne csodálkozz hogy le akart turni,negyvennel mentél elötte...Bamba voltál voltál,örülj,hogy ennyivel megúsztad.
2013. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Oké, de ha én lassabb vagyok, miért nem előz meg? Miért jön métereken át a seggemben? Az ilyen autósokat/kamionosokat gyűlölöm, akik lenyomják az útról a másikat, és még csak hírből se hallották a "követési távolság" szót, menjen bármilyen lassan is az előttük menő.


Az pedig önmagáért beszél, hogy továbbhajtott. Alárírom, hogy én voltam a hibás, na de ha fordítva történik, és ő a vétkes, akkor is továbbhajt? Valószínű, hogy ha ebben a helyzetben így tett, akkor abban a szituációban is ezt tette volna... Ami szintúgy undorító.

2013. dec. 4. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!