Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes úgy letenni a jogsit,...

Érdemes úgy letenni a jogsit, ha igaziból félek az utóban?

Figyelt kérdés
apukám tulajdonképpen érettségi ajándéknak szánta, hogy kifizeti a jogsit, de mondtam neki, hogy inkább nem szeretném. de nagyon sokan mondják csináljam meg, mert fontos lehet a jövőben, bármi van akkor kocsival lehet menni stb. de én meg félek kicsit, meg nem hiszem, hogy annyi dologra tudnék egyszerre figyelni mint amennyire kéne... szerintetek? köszönöm!!
2013. okt. 14. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem majdnem mindenki így érez, amikor elkezdi. Nem úgy mennek oda az emberek az oktatásra, hogy tudnak vezetni.

Csak gyakorlás kérdése! Biztos megszokod egy idő után és menni fog.

2013. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és tényleg csináld meg, ha van lehetőséged rá! Nagyon fontos. Én csak idősebb korban tudtam nekiállni anyagi gondok miatt, és nagyon bántam, hogy fiatalabb koromban nem volt rá lehetőségem. És állítólag annál könnyebb, minél fiatalabb valaki.
2013. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha még életedben nem vezettél, kész lehetetlenségnek látod hogy megtanulj. Ez így a normális.


Akár az olvasás. Amíg nem tudsz olvasni, csak összevissza vonalakat látsz, de ha megtanulod, automatikussá válik.

Csináld meg a jogsit! Értékeld hogy a szüleid kifizetik.

2013. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kiskoromban volt egy kisebb balesetem, csak egy koccanás, senkinek nem lett semmi baja, még a kocsiknak is alig, de óvodásként ezt elég nagy sokként éltem meg. Éveken keresztül utáltam az autózást, a busszal, vonattal stb. semmi bajom nem volt, csak a kocsiban féltem. Aztán mikor egyetemista lettem, nekem is elkezdték mondogatni, hogy jogsi így meg úgy, és nekem is úgy volt, mint veled, hogy a szüleim mondták, hogy szívesen fizetnek nekem egy tanfolyamot. Addig mondogatták, hogy belementem, és ma már vidáman autózgatok egyedül :) Szóval szerintem érdemes belevágni akkor is, ha bizonytalan vagy.
2013. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!