Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nehéz a rutin vizsga? Ilyenkor...

Nehéz a rutin vizsga? Ilyenkor milyenek szoktak lenni a vizsga biztosok? Megértőek vagy nem? Hogy telik egy rutin vizsga először a műszaki és utána a gyakorlati vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Hogy és mivel tudom legyőzni a félelmemet? Mert mikor vizsgázok rámtör a félelem és félek hogy elrontom amit eddig megtanultam!Mit csináljak a rutin vizsga napján hogy sikerüljön a vizsgám?
2009. nov. 8. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Először húzol tételt. a kötelező biztonsági berendezések ellenorzése majd a plusz ellenőrzési feladat. Aztán jön a kötelező gyakorlat plusz a plusz feladat amit húztál. A vizsgabiztosok a forgalmi vizsgán sokkal szigorúbbak. Ne félj. 10 perc az egész
2009. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A rutinnál még nem olyan szigorúak,sőt általában engedékenyek ne izgulj csak csináld ha odafigyelsz akkor nem lesz baj csak ne kapkodj.
2009. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tényleg kb 10 perc, én meglepődtem.

Amúgy, hogy milyen lesz a vizsgabiztos az attól függ, milyet húzol ki magadnak... Az enyém tök jó fejvolt, mert pl műszakinál mikor kihagytam valamit akkor nem egyből behúzta, hogy nem tudom, hanem rákérdezett, hogy nem-e hagytam ki valamit és rávezetett a dologra (mert tényleg nem vágtam mit hagytam ki, pedig a választ tökéletesen tudtam).

Meg gyakorlat alatt is valami 4x fulladtam le a kocsival, annyira remegett a lábam a kuplungon és mégse vágott meg :)

Sok sikert és ne parázz!!!

2009. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát!és megígérem betartom a jó tanácsokat!
2009. nov. 8. 21:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, csak azt tedd, amit eddig megtanultál.Legyél magabiztos, mindent vegyél végig, amit eddig tanultál.A forgalmi vizsga megterhelőbb lesz.Tényleg 10 perc az egész.Mindenki átmegy a vizsgán, ha nem elsőre akkor max. másodikra.
2009. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nem gáz! Én is eléggé paráztam h majd elfelejtem meg nem tudom mit merre, de annyira izgultam és koncentráltam a feladatra h hiba nélkül ment minden :D Le se fulladtam :P A vizsgabiztos is egész tűrhető volt mert a műszakinál én is kihagytam a napi elindulás előtti teendőkből 1et (amiről szólt is h vmi kimaradt :D) meg annyira nem magyaráztam el de nem izélt miatta.. Viszont feladatoknál csak 2 feladat volt neki bekarikázva minden lapon.. Az egyik a tolatva parkolás a másik pedig az emelkedő :D Szóval azért volt benne egy kis rafkósság :P Én az emelkedőt húztam de ment pöpecül ^^^Az utánam lévő csajt viszont megbuktatta xD Szóval no para! :) Csak koncentrálj a feladatra!


19/L

2009. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam abba a bandába vagy öten buktak meg a rutinon.
2009. nov. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem embere válogatja.Én 2-szer vizsgáztam rutinból és mind 2-nél halálra izgultam magam és rontottam is.

Az első vizsgáztató nagyon szivatós volt.Mindenbe belekötött, végül amiatt húzott meg mert 1-ben mentem és nem 2-ben.

A másik vizsgabiztos tök jó fej volt.Műszakit nem is kérdezett.De a gyorsításnál hátrafelé lefulladtam(mai napig sem tudom, hogy miért),na akkor annyira rámjött a para, hogy kapkodtam és be sem tudtam indítani az autót.Azután megint rontottam,mert előre kellett volna mennem,de hátramenetben felejtettem az váltót.Tiszta szívás.Utána már minden jól ment.

Szóval ennél a pasasnál szerencsém volt,mert ennek ellenére átengedett,mert látta, hogy csak nagyon izgulok(még a papírt is remegő kézzel írtam alá).Nekem is csak ez az átkozott vizsgadruk rondít bele a dolgokba.

De szerintem a legjobb ha vizsga előtt közvetlen(akár 1-2 órával előtte) veszel egy pót órát, hogy lenyugodj.

2009. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a többi válaszokat is
2009. nov. 9. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Megírhatnád,hogy sikerült majd!Sok sikert!
2009. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!