Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga gyakorlati...

Elsősegély vizsga gyakorlati része?

Figyelt kérdés

Miből áll? Stabil oldalfekvés, újraélesztés??

Én otthon tanultam meg netről videók meg könyv segítségével.

Így mennyi esélyem lehet h átmegyek rajta?


2011. júl. 22. 10:56
 1/3 sine.lacrimna ***** válasza:

Kevés az esélyed, mert van tételsor.

Legalábbis ha a jogosítványhoz kell.

Mérgezések,vérzéscsillapítás,kötözés stb.van benne egy elsősegélyvizsgában szerintem.

2011. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk csak újraélesztés volt a babán, de elvileg a stabil oldalfektetés is kell. ezen kívül kihúzol egy tételt, én pl azt húztam, hogy egy ember bicajozik, elesik, a hasába áll a kormány, mi a teendő? (lefekteted a hátára, a lábát megtámasztod, hogy ne feszüljön a hasa. akivel voltam, azt húzta, hogy valaki motorbalesetet szenved, hogy veszed le a sisakot. nekem kellett felvennem, és rólam vette le. nem igazán tudta, hogy kell inkább a vizsgabiztos mutogatta, hogy hogy kell:D úgyhogy nem para. ha kell a tételsor, vagy kérdésed van írj egy e-mailt, és elküldöm.
2011. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, nálunk pl. nem is kértek gyakorlati alkalmazást (Gödöllő), csak húztunk 2 tételt, azokat csak elmondani kellett tételtől függetlenül, és kész. Megbukni aligha fogsz, ha már pár szót ki tudsz nyögni tuti átengednek. :)
2011. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!