Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten "ingyenes" parkolás...

Budapesten "ingyenes" parkolás igénylése, hogy történik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha egyetem miatt felköltözök Pestre egy albérletbe, akkor hol tudok igényelni olyen kártyát/dokumentumot amivel ingyen parkolhatok az albérlethez tartozó parkolóban, az albérlet előtt? Van egyáltalán ilyen?
2013. szept. 21. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzatnál - de ehhez a manőverhez be kell jelentkezned az adott albérletbe, különben elhajtanak.
2013. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ahhoz nemcsak neked, hanem az autódnak is abban a kerületben kell lennie hivatalosan, tehát a súlyadót oda kell fizetni, akkor tudsz abban a kerületben ingyen parkolni.
2013. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ÖÖöööööö a súlyadót nem MINDIG ahhoz a helyi önkormányzathoz fizeti az ember, ahol lakik (bejelentve)?


Én olyat még nem hallottam, hogy lakcímkártyám BP(17), lakhelyem BP(17) aztán Debrecenbe fizetek teljesítményadót, mert ott vettem az autót...

2013. szept. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy egyetem miatt felköltözött diák nem valószínű, hogy átíratja a forgalmit a Budapesti címére. Ezért írtam.
2013. szept. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!