Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi értelme van egy szirénázó...

Mi értelme van egy szirénázó mentőautót leelőzni?

Figyelt kérdés

Jött mögöttem egy szirénázó mentőautó, megelőzött, rögtön a nyomában pedig jött egy Opel Insignia, az is megelőzött, a mentő visszatért a sávjába, az Opel meg visszatérés nélkül megelőzte a mentőt is...fel nem tudom fogni,hogy mi értelme az ilyen sietségnek, gondoljunk csak bele, leelőzte a mentőt, aztán egy döcögő nyugdíjas házaspár mögé érkezik akiket már nem tud megelőzni mert jönnek szemből.Aztán beéri a mentő őket, annak az elengedése miatt pedig le kell húzódni és akkor ugyan ott tart az ember, mintha végig maradt volna a mentő mögött mert nem jutott előrébb...Ez valami dicsőség,hogy megelőzött egy szirénázó mentőautót?


(Rövid időn belül eltűnt a látókörömből a mentő is és az Opel is, tehát nem tudom,hogy az Opel beragadt e valaki mögött, ezt csak példának mondtam)


2013. aug. 29. 14:19
 1/2 petizacc ***** válasza:
50%
Bízom benne, hogy az ilyen emberek mielőbb megdöglenek az utakon, de remélem nem sodor magával senki mást!
2013. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy a megkülönböztető jelzést használó járművet TILOS megelőzni, ezért helyben bevonhatják a jogosítványát.
2013. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!