Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen kis haszonautót ajánlot...

Milyen kis haszonautót ajánlotok dinnyézésre, ami elbírja azt a 35-45 mázsát?

Figyelt kérdés

Ezt néztem, azt mondják, hogy az iveco daily-k jók és persze, hogy ilyen tehernél már dupla kerekesre gondolok.

[link]


Gondolok még VW LT-re is, ezekből találtam egy 45-öst. erről a fajtáról vélemények, tapasztalatok?

[link]



Ezeken kívül van még jobb jármű ami az én célomra megfelel?



#Iveco #haszonjármű #VW LT 45 #35-45 mázsa
2013. júl. 28. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel az Iveconak a megengedett összsúlya őnmagában 3.5 tonna ( ami 35 mázsa ), ezért ezzel biztos nem tudod elszállítani. A VW is csak 2450 kg-al terhelhető, szóval ezzel se nagyon. Kicsit nagyobbra lenne szükséged ahhoz a 3.5-4.5 tonna dinnyéhez.
2013. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam a VW 2550 kg-ig terhelhető. De a lényeg, hogy az is kevés. - #1
2013. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó, az csak papíron :D az nem számít, személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mennyire bírná-e.

De azért köszönöm, ezeket én is megnéztem.

2013. júl. 28. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Ivecot gyárilag úgy csinálják, hogy jóval többet bir, mint amennyit a forgalmiban ir, de ez általában minden kishaszonnal igy van. Az Iveco tuti birja a 45 mázsát.
2013. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez amit a kérdésben linkeltem Iveco, meg reális vétel is?
2013. júl. 28. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég jó vételnek tűnik, szeintem simán birná a 4 mázsa dinnyét.
2013. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezeknél a fajtáknál mi az ami általában elromlik? Vagy nincs ilyen alkatrésze? Megbízható gépek?
2013. júl. 29. 13:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!