Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmin a parkolásokat hogy...

Forgalmin a parkolásokat hogy éltétek túl? :d egyszerűen attól tartok a legjobban, sosem látom, merre megyek, egyáltalán nem vagyok tisztában a kocsi méreteivel.

Figyelt kérdés
Egyszerűen attól tartok a legjobban, sosem látom, merre megyek, egyáltalán nem vagyok tisztában a kocsi méreteivel...
2013. jún. 18. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne menj el és akkor nem lesz ilyen gond.
2013. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tanácsot, igazán kedves tőled.. :)
2013. jún. 18. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy rendesen leprakoltam. Mégis az életben hogy akarsz majd vezetni, ha nem tudsz parkolni? Megállsz az út közepén és otthagyod a kcosit?
2013. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

régi rendszerben csak 1 parkolás volt, párhuzamos hátra, legegyszerűbb dolog, csak azt gyakoroltuk, mert előre a hülye is be tud állni, a többi parkolást meg már rutinórákról/vizsgáról tudtam.

Addig meg megette a fene amíg nem vagy tisztába a kocsi méreteivel, ott csak szerencsejátékozol, vagy bejön, vagy nem.

2013. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azért az nem mindegy, hogy vizsgahelyzetben vagy-e, vagy nem...az életben nem csak 3x lehet javítani, úgy talán kicsit nagyobb esélyem lenne, h ne csak úgy otthagyjam a kocsit az út közepén...


egyébként köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 18. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
3 lehetőség rengeteg. Normális sofőr 1.-re beáll
2013. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor nyilván csak a stresszt kell megpróbálni leküzdni valahogy...
2013. jún. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!