Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi számít jobban? A végsebessé...

Mi számít jobban? A végsebesség vagy a gyorsulás?

Figyelt kérdés
Én az 1.-re tippelnék!

2013. jún. 18. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hol.

Az utcán egyik sem, rallyban inkább a gyorsulás :D

2013. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Motoroknál is inkább a gyorsulás, mert hiába jó a végsebessége az egyiknek, ha a másik már le gyorsulta másodpercekkel
2013. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyorsulás és ott is a kanyarban, 280-299km/h könnyű megszokni de a 0-200km/h az még mindig élvezetes
2013. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és a 200km/-50km/h az is kurv. jó ám
2013. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyorsulás. Messze nem használtam még ki a gyorsasági motorom végsebességét (féltem magamat is + az esetleges traffipax miatt), viszont néha úgy kilövök, hogy szinte állva hagyom az autókat, vagy más motorokat, az nagyon király érzés.
2013. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A végsebességet közúton nem tudod kihasználni, arról nem is beszélve, hogy az autók nagyrésze le van szabályozva, tehát az igazi végsebességét, gyári állapotban nem érheted el. A gyorsulás többet ér előzénél, nagyobb sebességű útra való felhajtásnál stb.. Közúti közlekedésben a gyorsulás mindenféleképpen többet ér.
2013. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bolygó-/csillagközi utazás, a végsebesség rekordok és az autós kártya kivételével mindenhol a gyorsulás számít jobban.
2013. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jó, kivéve akkor, ha a végsebesség kisebb, mint a tervezett útvonalon megengedett legnagyobb sebesség.
2013. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!