Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Így mi lesz a következménye...

Így mi lesz a következménye ha "megbüntetnek"?

Figyelt kérdés
Az én diákimat használta az ismerősöm buszon, és megbüntették és persze az én adataimat adta meg, kivéve a személyi ig számomat, mivel ugye azt nem bírta. Nagyon örültem neki, de mondja hogy ne féljek mert nem lesz semmi így. Esze ágába sincs a büntetést befizetni, meg ha tovább megy az ügy úgyis engem büntetnek mert az ő neve nem szerepel sehol, az én adataim vannak megadva. Ti mit csinálnátok ebben az esetben?
2013. jún. 10. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se tudsz ebből jól kijönni (szerintem), mert a diákigazolványodat nem adhatod át másnak használatra!
2013. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségen feljelentést tennék ellene okirattal visszaélés bűncselekmény elkövetése miatt.


Aztán megmondanám neki, hogy "ne féljen mert nem lesz semmi".

2013. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:
Hogy került hozzá az igazolványod?
2013. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy elhagytad a diákodat, a "haverodat" meg még soha életedben nem láttad!
2013. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így mindenképpen rajtad fogják behajtani.

Vagy fenytísd be haverodat, hogy fizesse ki a büntit, vagy most azonnal menj el a rendőrségre, jelentsd be hogy eltűnt, erről adnak egy papírt. Ha kijön a csekk a BKV-s büntetésről, akkor a rendőrségről kapott papírt lobogtathatod az Akácfa utcáabn - amennyiben a keltezése korábbi, mint a BKV-s büntetéses levélnek. Szóval menj minél hamarbb. A haverodon pedig verd le az új diák kiállításának kötségeit.

2013. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jáj, mennyi félregépelés, ezer bocs érte:D
2013. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!