Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Győrből szeretnék Székesfehérv...

Győrből szeretnék Székesfehérvárra kerékpárral eljutni. A 81. -számú főúton meg tehetem-e? Ha nem, akkor merre javasoljátok az útvonalat?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 14:50
 1/8 anonim válasza:

Ha szuicid vagy, de sietsz, kerékpározz a főúton.

Ha félted az életedet, és csak túrázni szeretnél menj kis elkerülő utakon.

2013. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán lenne kedvem meghalni..
2013. ápr. 1. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

NE!!!! Rendszerint járok a 81-esen és néha még nekem is az árok fele kell húznom a kormányt,mert néha a úgy veszik be a kanyart a másik kamionosok,hogy a pótkocsi át jön az én sávomba. Félelmetes. Fehérvár és Kisbér között rengetek mécses és kereszt van kint. Rengeteg haltak meg,nem hiába hívják halálút a 81-eset.

Kerülővel is legalább egy nap mire Fehérvárra leérsz. Inkább gyere vonattal és hozd a kerékpárt.

2013. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs,a helyesírásért,de gyorsan írtam.
2013. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Akkor : goggle maps útvonaltervező

(egyes vok)

2013. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Főútvonal, tábla tiltja a kerékpározást (lovas kocsival, lassú járművel együtt).
2013. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 20. 11:05
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


Végül ezt az útvonalat sikerült megtervezni. És ha minden igaz nyáron meg is lesz téve. :)

3-4 óra tekerés. :)

2013. ápr. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!