Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy motoros...

Mennyit keres egy motoros rendőr? Nem úgy, hanem amúgy.

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
112 000 ft-ot keresek én motoros rendőr ként. Mindenki döntse el ez sok-e vagy nem , de szerintem ehez a munkához képest naon kevés.
2009. szept. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem csak ahhoz a munkához képest az, éhenhalni sok, megélni meg..

amúgy ennél a szakmánál nem igazán van 'amúgy'pénz, ha ezzel az okosságokra céloztál. ritkán becsúszhat valami, de nem lehet rá építeni, a magyarok rém csórók.

2009. szept. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg, amúgy mit kell csinálnia egy motos rendőrnek? Egyáltalán milyen iskolát kell végeznie? Bocsi az offért, de ezért nem akarok új kérdést feltenni.
2009. szept. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

jelentkezik többéves korlátlan A kategóriás papírral motoros sündőrnek, kap egy kiképzést pályán meg egy fejtágítást aztán már mehet is a szabadba rohadni az utca mellé.

Az a 112e meg nem mindegy n netto vagy bruttóban értendő. Mert fix munkaidővel nyugisabb helyen pl baromi sokan értékelnének ennyi pénzt kézhez, van egy sereg diplomás meló ahol nem jut ennyi az első néhány évben.

2009. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg igaz a 112ezer bruttó, annyiért kb. sepregetni érdemes amúgy, de ha nettó akkor is lóf.sz, gondoljátok el azt a sok kiképzést meg egyáltalán feleljen meg hogy felvegyék a rendőrszakközépbe. Utána ilyenekkel szívnak hogy a kocsiba nincs benzin, azzal aztán üldözheti a szabálysértőt. Meg olvastam már olyat is hogy név nélküli rendőr írta, hogy be kell vinni ennyi meg annyi birságot, lehet emberileg nem azt szeretné hogy a nagy semmiért megbírságoljon. Hiába nem vagyok oda a sünökért de ha már valakinek hivatása meg tényleg komolyan veszi a nettó 200ezret sem sajnálnám tőle!
2009. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
én rendőrként nettó 165 ezret keresek
2009. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20:17-Van még valami + is??? Vagy miylen "beosztásban" vagy?
2009. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!